Lietuvos jaunimo rinktinė pademonstravo aukščiausią lygį: įtikinamai įveikti airiai (VIDEO)

Antano Vingilio treniruojama Lietuvos jaunimo (iki 21 metų) rinktinė sugebėjo iškovoti pirmuosius taškus 2017-ųjų metų Europos čempionato atrankos varžybose. Penktadienio vakarą Vilniuje lietuviai 3:1 pranoko Airijos bendraamžius.

Iki šio susitikimo mūsų šalies jaunieji futbolininkai buvo pralaimėję penkis mačus, tame tarpe ir Andoros rinktinei, bei rikiavosi 2 atrankos grupės dugne.

22-ąją minutę nedidelę saujelę ištikimiausių aistruolių pradžiugino galva įvartį pelnęs Lukas Spalvis.

Prieš pat didžiąją pertrauką Conoras Wilkinsonas (44 min.) buvo rezultatą išlyginęs, tačiau dar iki teisėjui paskelbiant pertrauką Simonas Stankevičius (45 min.) puikiu smūgiu vėl šeimininkams sugrąžino pranašumą.

Antroje rungtynių pusėje lietuvių pergalę įtvirtino 73-ąją minutę pasižymėjęs Donatas Kazlauskas.

Mačą svečiai baigė nepilnos sudėties - 89-ąją minutę pašalintas Seanas Kavanaghas.

<iframe width="500" height="323" src="https://www.youtube.com/embed/oqoLY5q-EK0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>