Lietuvos jaunimo rinktinė išleido pergalę iš rankų © Eurofootball.lt
Lietuvos jaunimo rinktinei pergalė išsprūdo iš rankų - antradienį draugiškose rungtynėse Kaune prieš bendraamžius iš Lenkijos lietuviai pirmavo po varžovų įvarčio į savo vartus, tačiau praleido įvartį pačioje susitikimo pabaigoje ir turėjo tenkintis lygiosiomis.

Nacionalinių rinktinių susitikimas Lenkijoje prasideda 21:00.

U-21 Lietuva 1 - 1 Lenkija U-21
68` [1 - 0] Blažej Telichowski (į savo vartus)
90` [1 - 1] Kamil Oziemciuk

Lietuva U-21: Šetkus (46` S.Klevinskas); Skroblas, Bartkus, Gnedojus, Ramonas, Panka, Lukša (46` Galkevičius), Tomkevičius (65` Ivaškevičius), Urbšys (70` Šernas); Činikas, Blažys (65` Labukas)

Rungtynės prasidėjo apylygiai ir abi komandos apsikeitė nesėkmingomis atakomis. Įpusėjus kėliniui pirmą galimybę turėjo lenkai, tačiau savo vartus gelbėjo Ernestas Šetkus, o 29 minutę arti įvarčio jau buvo Lietuvos jaunimo rinktinė, bet po pražangos prieš Edviną Blažį baudos smūgį realizavusio Mindaugo Pankos muštas kamuolys pataikė į virpstą.

Praėjus dar porai minučių pavojingą epizodą sukūrė kraštu prasiveržęs Andrius Urbšys, bet jo perdavimo E.Blažys nepasiekė. Kėlinio pabaigoje varžovų bandymus atrėmė abiejų komandų vartininkai, tad ekipos išėjo ilsėtis S.Dariaus ir S.Girėno stadiono švieslentėje degant dviems nuliams.

Per pertrauką E.Šetkų Lietuvos vartuose pakeitė Saulius Klevinskas, o vietoje Vytauto Lukšos į aikštę išbėgo Dominykas Galkevičius, tuo tarpu Lenkijos komandoje pasikeitė daugiau nei pusė žaidėjų. Kėlinio pradžioje du kartus svečių vartams grasino Marius Činikas, bet vienas jo bandymas buvo labai nesėkmingas, o antrajam efektingui smūgiui per save pritrūko tikslumo.

Įpusėjus kėliniui suklydus šeimininkų gynėjams puikią progą turėjo lenkai, tačiau lietuviams paskutinę minutę pavyko apsiginti. 65 minutę treneris Vitalijus Stankevičius E.Blažį pakeitė Tadu Labuku ir vos po poros minučių pastarasis padėjo savo komandai išsiveržti į priekį - po jo perdavimo iš krašto kamuolį į savo vartus nukreipė svečių ekipos kapitonas Blažejus Telichowskis.

Visgi lietuviams pergalę išsprūdo pačią paskutinę mačo minutę, kai po kampinio laisvas likęs Kamilis Oziemčiukas pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė savo komandai lygiąsias. Susitikimas taip ir baigėsi - užfiksuotos lygiosios 1-1.;