Lietuvos futsal rinktinė pralaimėjimu pradėjo pasirodymą pasaulio čempionate © lff.lt nuotr.

Rugsėjo 12-ąją startavo svarbiausias šių metų sporto renginys Lietuvoje – FIFA Pasaulio salės futbolo čempionatas.

1534 žiūrovai atvyko į Kauno areną stebėti turnyro šeimininkės Lietuvos bei Venesuelos rinktinių akistatos. Lietuviai varžovams nusileido tik po atkaklios kovos, rezultatu 1:2. Kitose A grupės rungtynėse Kazachstanas pranoko 6:1 Kosta Riką.

Pirmajame kėlinyje komandos pademonstravo apylygį žaidimą ir atliko po 6 smūgius į vartų plotą. Kauno arenoje pirmieji įvarčiu džiaugėsi venesueliečiai, kuomet Carlosas Sanzas tolimu smūgiu 4 minutę nuginklavo Egidijų Žagarą.

Lietuviai mėgino skubiai išlyginti rezultatą, grėsmingus smūgius atliko Genaras Samsonik su Artūru Juchno. Galiausiai, 9 minutę po sėkmingos kontratakos pasižymėjo Justinas Zagurskas ir pakėlė žiūrovus iš tribūnų – 1:1.

Per likusį laiką abi komandos dėmesingai gynėsi ir surengė pavienes atakas. Lietuvių gretose smūgius atliko A. Juchno, Deividas Reimaris ir G. Samsonik.

Antrąją rungtynių pusę lietuviai pradėjo energingu žaidimu atakoje, o smūgius į venesueliečių vartus atliko Albert Voskunovič, Vladimir Derendiajev, D. Reimaris ir Benas Spietinis.

Venesueliečiai vėliau parėmė žaidybinę kontrolę ir vertė lietuvių gynėjus kantriai gintis. Egidijus Žagaras ne sykį gelbėjo lietuvių vartus. 33 minutę lietuviai kontratakos metu uždirbo baudos smūgį, o J. Zagursko smūgiuotą kamuolį atrėmė Jose Villalobosas.

Nervingoje susitikimo pabaigoje lemiamu tapo Alfredo Vidalio smūgis, suteikęs varžovams pergalę.

Lietuvos rinktinė rugsėjo 15 dieną rungsis prieš Kazachstano rinktinę, o 18 dieną – prieš Kosta Rikos atstovus. Bilietus į rungtynes galima įsigyti paspaudus šią nuorodą.

Rungtynių statistika: Lietuva – Venesuela 1:2 (1:1)

Kauno arena, teisėjas – Chris Sinclair (Naujoji Zelandija)

Įvarčiai: 8 min. Justinas Zagurskas (Lietuva); 4 min. Carlos Sanz, 37 min. Alfredo Vidal (Venesuela)

Įspėti: 15 min. Justinas Zagurskas (Lietuva); 33 min. Wilson Francia (Venesuela)

Lietuvos rinktinės sudėtis: Egidijus Zagaras, Tomas Bučma, Justinas Zagurskas, Lukas Sendžikas, Artūr Juchno, Laurynas Glinskis, Ernestas Macenis, Arsenij Buinickij, Vladimir Derendiajev, Benas Spietinis, Albert Voskunovič, Edgaras Baranauskas, Genaras Samsonik, Deividas Reimaris.