Lietuvos Futsal rinktinė neišsaugojo persvaros prieš šveicarus (VIDEO)

Europos Futsal (salės futbolo) čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos rinktinė pusvalandį pirmavo prieš Šveicariją, tačiau neišsaugojo pranašumo ir po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovų pergalę rezultatu 3:5.

Gausiai užpildytos Kauno sporto halės palaikomus lietuvius pirmajame kėlinyje į priekį išvedė du Jurijaus Jeremejevo tikslus smūgiai, tačiau 33 ir 34 min. šveicarai persvėrė rezultatą ir rungtynių pabaigoje atlaikė šeimininkų spaudimą.

Po pirmo kėlinio - lietuvių persvara

Rungtynės prasidėjo greitu mūsų komandos įvarčiu. 2 minutę po Mariaus Bezykornovo įžaisto baudos smūgio kamuolį į tinklą pasiuntė Jurijus Jeremejevas.

Ilgai netrukus šveicarai išlygino rezultatą. 5-ąją min. po kontratakos vienas prieš vartininką išbėgęs Henry Acosta vartininkui nepaliko Mindaugui Labuckui jokių vilčių.

Šveicarijos rinktinė atliko nemažai smūgių į vartų plotą, tačiau vartų saugumą užtikrino patikimai rungtyniavęs M. Labuckas.

16-ąją minutę J. Jeremejevas atstatė mūsiškių pranašumą, kai po dar vieno M. Bezykornovo perdavimo stipriu smūgiu tiesiog subombardavo vartininką ir pelnė antrą įvartį.

Nelemtos dvi minutės

Pirmąją antrojo kėlinio pusę šveicarai aktyviai rungtyniavo mūsiškių aikštės pusėje, o lietuviams pavyko surengti keletą aštrių kontratakų.

Deja, lietuviams išlaikyti persvaros nepavyko. 33-ą minutę, po aštraus perdavimo į vartininko baudos aikštelę šveicarai pelnė išlyginamąjį įvartį. Po minutės mūsiškiai prasižengė šeštąjį kartą ir svečiai realizavo 10 metrų baudinį.

Po 36-ąją minutę paprašytos minutės pertraukėlės Lietuvos komanda nusprendė rizikuoti ir pradėjo žaisti su penktu aikštės žaidėju. Deja, po minutės Alessandro Facchinetti pelnytas įvartis padidino šveicarų persvarą - 4:2.

Mūsiškiai sutelkė visą dėmėsį  į ataką ir likus žaisti beveik dvi minutes Arsenijus Buinickis  atkurė intrigą. Visgi paskutinis lietuvių šturmas buvo nesėkmingas, o paskutinėmis sekundėmis šveicarai įmušė į tuščius vartus.

Geriausiu runbtynių žaidėju Lietuvos rinktinėje buvo pripažintas J. Jeremejevas, o nugalėtojų gretose - A.Facchinetti.

Ketvirtadienį 20 valandą antrose turnyro rungtynėse lietuviai susitiks su Estijos komanda, kuri pirmoje dvikovoje 3:6 nusileido Gruzijai.