Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (vasario 19–25 dienos) © Kolos nuotr.

Jūsų dėmesiui – dar viena LFF.lt puslapio Lietuvos futbolo atstovų pasirodymų užsienio lygose ir čempionatuose apžvalga.

Vasario 19 diena (pirmadienis)

Lietuvis vartininkas Ovidijus Šiaulys liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Entella“ komanda Italijos „Serie C“ B grupės rungtynėse išvykoje 0:0 sužaidė su „Gubbio“ futbolininkais.

Vasario 21 diena (trečiadienis)

Albanijos taurės ketvirtfinalio pirmose rungtynėse Juozas Lubas aikštėje pasirodė 90 rungtynių minutę, o jo atstovaujama „Egnatia“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Laci“ komandą. Antrasis susitikimas bus žaidžiamas kovo 5 dieną.

Saudo Arabijos antrame divizione „Al Orubah“ ekipa su Džiugu Bartkumi svečiuose 1:0 nugalėjo „Al Batin“ komandą.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas žaidė nuo rungtynių pradžios, 53 minutę gavo geltoną kortelę ir 74 minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 1:0 nugalėjo „Domzale“ komandą.

Vasario 22 diena (ketvirtadienis)

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys sužaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai „Maribor“ komandai namuose 2:1 nugalėti „Bravo“ futbolininkus.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis į aikštę žengė 75 minutę, tačiau jo atstovaujama „Torino“ komanda namuose 0:2 pralaimėjo Romos „Lazio“ futbolininkams.

Vasario 23 diena (penktadienis)

Rumunijos čempionate Rokas Lekiatas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Universitatea 1949“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Hermannstadt“ futbolininkams.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius pradėjo rungtynes startinėje sudėtyje ir po pirmo kėlinio buvo pakeistas, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 2:0 nugalėjo „Etar“ ekipą.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 73 minutės, o jo atstovaujama „Den Bosch“ komanda svečiuose 0:2 pralaimėjo „De Graafschap“ futbolininkams.

Lenkijos pirmenybėse Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 2:4 neprilygo „Pogon“ vienuolikei.

Vasario 24 diena (šeštadienis)

Trečiame Vokietijos divizione Edvinas Girdvainis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Sandhausen“ komanda svečiuose 1:2 pralaimėjo Kelno „Viktoria“ ekipai.

Izraelio čempionate Emilijus Zubas žaidė visą mačą, tačiau jo atstovaujama Tel Avivo „Hapoel“ svečiuose 0:3 neprilygo „Maccabi Petah Tikva“ vienuolikei.

„Serie B“ čempionate Italijoje Edgaras Dubickas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ savo aikštėjo 0:1 pralaimėjo „Ascoli“ ekipai.

Kroatijos čempionate taškus pabarstė Splito „Hajduk“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius – Splito komanda išvykoje 1:1 sužaidė su „Varaždin“ komanda.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė iki 87 minutės, tačiau jo atstovaujama „Carrick Rangers“ komanda išvykoje 3:3 išsiskyrė su „Loughgall“ klubu.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė nuo mačo pradžios, 36 minutę gavo geltoną kortelę ir po pertraukos buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda išvykoje 3:1 nugalėjo „Ancona“ futbolininkus.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ išvykoje 4:0 sutriuškino „Aluminij“ futbolininkus.

Graikijos aukščiausioje lygoje Vykintas Slivka žaidė visą mačą, bet jo atstovaujama „Lamia“ namuose 1:3 pralaimėjo Atėnų AEK vienuolikei.

Vasario 25 diena (sekmadienis)

Gytis Paulauskas sėkmingai debiutavo Ukrainos čempionate. Lietuvis aikštėje pasirodė 67 minutę, jau 83 minutę pasižymėjo įvarčiu ir padėjo savo atstovaujamai Kovalivkos „Kolos“ komandai svečiuose 2:0 nugalėti „Veres“ futbollininkai.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys ir vėl sužaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ komanda šį kartą svečiuose 0:0 išsiskyrė su „Rogaska“ ekipa.

Albanijos čempionate Juozas Lubas žaidė nuo 86 minutės ir per pridėtą  antro kėlinio laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Egnatia“ namuose 0:0 sužaidė su „Teuta“.

Italijos „Serie C“ B grupėje lietuvis vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 1:1 sužaidė su „Fermana“ vienuolike.

Kitame šios grupės mače Marius Adamonis žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai „Perugia“ komandai namuose 2:0 nugalėti Turino „Juventus“ U23 komandą.

Indijos čempionate Fedoras Černychas žaidė visas rungtynes ir 88 minutę įmušė įvartį, o jo bei sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ namuose 4:2 nugalėjo „Goa“ futbolininkus.

Turkijos čempionate Modestas Vorobjovas sužaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 0:2 pralaimėjo Stambulo „Besiktas“ ekipai.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 2:0 laimėjo prieš „Eupen“ futbolininkus.

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ komanda išvykoje 3:1 nugalėjo „CF Intercity“ klubą.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Latina“ futbolininkais.