Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (spalio 14–20 dienos) © AP nuotr.

Pasibaigus rinktinių pertraukai, savo čempionatus klubuose pratęsė ir Lietuvos futbolininkai bei treneriai.

Spalio 16 diena (trečiadienis)

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ namuose 3:0 nugalėjo Karagandos „Šachtior“ vienuolikę.

Spalio 18 diena (penktadienis)

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas liko ant suolo, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 0:1 pralaimėjo Donecko „Šachtar“ komandai.

Lenkijos antrame divizione Dominykas Barauskas žaidė nuo 88 minutės, o jo atstovaujama „Gornik“ namuose 2:2 sužaidė su „Odra Opole“ vienuolike.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ namuose 2:0 pranoko „Otelul“ komandą.

Spalio 19 diena (šeštadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 70 minutės, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ svečiuose 0:2 pralaimėjo „Kyoto“ komandai.

Antrame Kinijos divizione Rimvyda Sadauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Guangzhou“ išvykoje 2:0 įveikė „Liaoning Tieren“ ekipą.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Cottbus“ ekipa.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes ir per pirmo kėlinio pridėtą laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Rimini“ namuose 0:0 sužaidė su „Pianese“.

Slovėnijos čempionate Armandas Kučys žaidė nuo 65 minutės ir 69 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Celje“ namuose 4:3 įveikė „Mura“ vienuolikę.

Kitame mače Justas Lasickas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Nafta“ futbolininkus.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Burton“ ekipa išvykoje 1:2 pralaimėjo „Bolton“ komandai.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis rungtyniavo visas 90 minučių, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Glentoran“ klubu.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“ komanda, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, namuose 0:1 pralaimėjo „Paralimni“ klubui.

Bulgarijos čempionate Matijus Remeikis į aikštę žengė per pridėtą antro kėlinio laiką, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ namuose 1:0 nugalėjo Sofijos „Slavia“.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 0:0 sužaidė su „Dender“ vienuolike.

Spalio 20 diena (sekmadienis)

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 3:0 susitvarkė su „Yelimay Semey“ komanda.

Lenkijos antrame divizione Titas Milašius žaidė nuo 67 minutės, o jo atstovaujama „Pogon Siedlce“ išvykoje 1:2 pralaimėjo Gdynės „Arka“.

Kitoje dvikovoje Artemijus Tutyškinas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 0:0 išsiskyrė su „Stalowa Wola“.

Italijos „Serie C“ C grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Catania“ išvykoje 2:2 sužaidė su „Foggia“ komanda.

Kitame šios lygos mače Titas Krapikas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „ACR Messina“ namuose 0:0 sužaidė su „Monopoli“ komanda.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ išvykoje 1:0 pranoko „Bravo“ futbolininkus.

Indijos čempionate „Kerala Blasters“ komanda, kurioje sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, išvykoje 2:1 nugalėjo „Mohammedan“ vienuolikę.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė nuo 65 minutės ir 90 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ svečiuose 0:0 sužaidė su „Padova“ futbolininkais.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 1:1 išsiskyrė su „Vis Pesaro“ klubu.

Italijos aukščiausioje lygoje Gvidas Gineitis žaidė nuo 75 minutės, o jo atstovaujama „Torino“ komanda išvykoje 2:3 pralaimėjo „Cagliari“ ekipai.

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Xerez“ futbolininkais.

Turkijos antrame divizione Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ išvykoje 1:3 pralaimėjo „Sakaryaspor“ komandai.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius liko ant suolo, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ namuose 0:2 pralaimėjo Razgrado „Ludogorets“ komandai.