Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 9–15 dienos) © lff.lt

Pasibaigus rinktinių langui, buvo pratęstos pirmenybės Europoje ir pasaulyje.

Rugsėjo 9 diena (pirmadienis)

Italijos „Serie C“ B grupėje vartininkas Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 2:1 įveikė „Ascoli“ komandą.

Rugsėjo 12 diena (ketvirtadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ namuose 2:0 nugalėjo „Unirea Urgheni“ komandą.

Rugsėjo 13 diena (penktadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka aikštėje pasirodė 62 minutę ir devintą pridėto laiko minutę buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ išvykoje 2:3 pralaimėjo „Kawasaki Frontale“ komandai.

Lenkijos antrame divizione Artemijus Tutyškinas žaidė iki 67 minutės, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 2:0 nugalėjo „Pogon Siedlce“ komandą, kurios gretose Titas Milašius žaidė nuo rungtynių pradžios, bet per pridėtą pirmo kėlinio laiką už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas iš aikštės.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 3:1 nugalėjo Dortmundo „Borussia“ antrąją komandą.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas rungtyniavo iki 84 minutės ir 66 minutę įmušė įvartį, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose 1:0 nugalėjo Veronos „Virtus“.

Italijos „Serie C“ C grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visą mačą, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 1:1 sužaidė su „Carpi“ vienuolike.

Rugsėjo 14 diena (šeštadienis)

Belgijos čempionate Edgaras Utkus nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 2:3 pralaimėjo „Genk“ komandai.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 80 minutės, o jo atstovaujama „Burton“ komanda išvykoje 2:2 sužaidė su „Rotherdam“ ekipa.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ namuose 2:1 nugalėjo „Kyzylzhar“ komandą.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ svečiuose 1:3 pralaimėjo „Coleraine“ komandai.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius liko ant suolo, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ namuose 3:2 įveikė Sofijos „Slavia“.

Kitoje dvikovoje Matijus Remeikis nebuvo registruotas, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje 1:0 pranoko „Beroe“ futbolininkus.

Antrame Turkijos divizione Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 3:0 sutriuškino „Umraniyespor“ klubą.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Messina“ išvykoje 0:2 neprilygo „Crotone“ klubui.

Kitame mače Marius Adamonis irgi liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 0:0 sužaidė su „Picerno“ komanda.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas žaidė nuo 83 minutės, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Radomlje“ ekipą.

Rugsėjo 15 diena (sekmadienis)

Vartininkas Ernestas Juškevičius Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 2:1 nugalėjo „Antoniano“ komandą.

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Guangzhou“ namuose 1:1 sužaidė su „Suzhou Dongwu“ vienuolike.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis žaidė nuo 74 minutės, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 0:0 sužaidė su „Lecce“.

Indijos čempionate „Kerala Blasters“ komanda, kurioje sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, namuose 1:2 pralaimėjo „Punjab“ ekipai.

Lenkijos antrame divizione Dominykas Barauskas žaidė iki 60 minutės, o jo atstovaujama „Gornik“ komanda namuose 1:2 pralaimėjo „Legnica“ komandai.

Slovėnijos čempionate Armandas Kučys žaidė nuo 72 minutės, o jo atstovaujama „Celje“ namuose 3:1 nugalėjo „Nafta“ vienuolikę.

Kitame mače Pijus Širvys žaidė visas rungtynes ir 84 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Maribor“ namuose 2:0 įveikė „Koper“.