Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 23–29 dienos) © Kolos nuotr.

Prabėgo dar viena savaitė, kurios metu Lietuvos futbolininkai ir treneriai varžėsi užsienio pirmenybėse.

Rugsėjo 23 diena (pirmadienis)

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 72 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 1:0 nugalėjo Luhansko „Zorya“ ekipą.

Bulgarijos čempionate Matijus Remeikis nebuvo registruotas susitikimui, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Arda“ komandai.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė iki 79 minutės, o jo atstovaujama „Rimini“ namuose 1:0 įveikė AC „Milan“ U23 komandą.

Rugsėjo 24 diena (antradienis)

Saudo Arabijos taurės šešioliktfinalyje Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ namuose 0:1 pralaimėjo „Al Hilal“ vienuolikei ir pasirodymą turnyre baigė.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis žaidė nuo 72 minutės, o jo atstovaujama „Sandhause“ namuose 4:3 nugalėjo „Ingolstadt“ futbolininkus.

Anglijos „EFL Trophy“ turnyro grupės varžybų rungtynėse Tomas Kalinauskas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Burton Albion“ namuose 1:2 pralaimėjo „Notts County“ vienuolikę.

Italijos taurės šešioliktfinalyje Gvidas Gineitis žaidė pirmą kėlinį ir po jo buvo pakeistas, o jo atstovaujama „Torino“ komanda namuose 1:2 nusileido „Empoli“ komandai ir pasirodymą turnyre baigė.

Rugsėjo 25 diena (trečiadienis)

Slovėnijos taurėje „Celje“ komanda su Armandu Kučiu išvykoje 3:0 nugalėjo „Dravinja“ komandą ir pateko į kitą etapą.

Kitose rungtynėse Ljublianos „Olimpija“ su Justu Lasicku svečiuose 3:0 pranoko „Domžale“ ir irgi žengė tolyn.

Tolyn žengė ir Pijaus Širvio atstovaujama „Maribor“, kuri svečiuose 4:0 sutriuškino „Marjeta na Dravskem polju“ komandą.

Kazachstano lygos taurės pusfinalio antrame mače Kipras Kažukolovas žaidė nuo 78 minutės, jo atstovaujama „Astana“ namuose 0:0 (pirmos rungtynės – 0:0) sužaidė su „Yelimay Semey“ komanda, tačiau laimėjo baudinių seriją ir pateko į finalą.

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė nuo 79 minutės, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ namuose 1:1 išsiskyrė su Sofijos CSKA 1948 futbolininkais.

Lenkijos taurėje Dominykas Barauskas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Gornik“ ekipa namuose po baudinių (pagrindinis laikas ir pratęsimas – 1:1) pralaimėjo „Puszcza“ ekipai ir pasirodymą turnyre baigė. Lietuvis mušė ketvirtą savo komandos baudinį ir jį realizavo.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė iki 72 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ komanda namuose 2:0 įveikė „Giana Erminio“ futbolininkus.

„Serie C“ C grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 0:0 sužaidė su „Audace Cerignola“ vienuolike.

Kitame šių pirmenybių mače Titas Krapikas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „ACR Messina“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Latina“ ekipa.

Rugsėjo 26 diena (ketvirtadienis)

Lenkijos taurėje Artemijus Tutyškinas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 2:0 nugalėjo „Grom Nowy Staw“ komandą ir pateko į kitą etapą.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dar nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 2:1 įveikė „Gent“ vienuolikę.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ namuose 0:1 pralaimėjo „Pescara“ komandai.

Kitame grupės susitikime Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ komanda išvykoje 4:1 susitvarkė su „Perugia“ ekipa.

Rugsėjo 27 diena (penktadienis)

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Guangzhou“ išvykoje 1:1 sužaidė su „Qingdao Red Lions“ ekipa.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, namuose 3:1 nugalėjo Limasolio AEL.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 0:0 išsiskyrė su „Unterhaching“ futbolininkais.

Rugsėjo 28 diena (šeštadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka žaidė iki 81 minutės, o jo atstovaujama „Sagan Tosu“ namuose 0:0 sužaidė su „Avispa Fukuoka“ vienuolike.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas liko ant suolo, jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ svečiuose 2:0 nugalėjo „Primorje“ ekipą.

Kitame mače Armandas Kučys žaidė visas 90 minučių ir 25 minutę gavo geltoną kortelę, jo atstovaujama „Celje“ svečiuose 2:3 nusileido „Bravo“ komandai.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ išvykoje 0:1 pralaimėjo „Poli Iasi“ vienuolikei.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 55 minutės, o jo atstovaujama „Burton Albion“ išvykoje 0:3 pralaimėjo „Blackpool“ komandai.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ išvykoje 0:4 pralaimėjo „Dungannon“ vienuolikei.

Antrame Lenkijos divizione Titas Milašius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Pogon Siedlce“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Pruszkow“ futbolininkams.

Kitoje dvikovoje Dominykas Barauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Gornik“ namuose 1:1 sužaidė su Poznanės „Warta“.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė iki 68 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ išvykoje 0:1 nusileido „L.R. Vicenza“ klubui.

Rugsėjo 29 diena (sekmadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Universitatea Craiova 1948“ namuose 0:3 pralaimėjo „Afumati“ futbolininkams.

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 2:1 įveikė „San Fernando“ komandą.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 2:3 nusileido Romos „Lazio“ ekipai.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 72 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ išvykoje 0:0 sužaidė su Lvivo „Rukh“.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 1:1 išsiskyrė su „Zhenis“ vienuolike.

Bulgarijos čempionate Matijus Remeikis liko ant suolo, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ išvykoje 1:0 nugalėjo Sofijos CSKA 1948.

Indijos čempionate Keralos „Blasters“ komanda, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, išvykoje 1:1 sužaidė su „North East Utd“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes ir per pirmo kėlinio pridėtą laiką gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Rimini“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Ascoli“ komandą.

Kitame šios grupės susitikime Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 2:0 įveikė SPAL komandą.

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ svečiuose 0:0 sužaidė su „Al Ain“.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dar nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 1:1 sužaidė su „St. Truiden“ komanda.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Maribor“ išvykoje 3:0 susitvarkė su „Domzale“ klubu.

Italijos „Serie C“ C grupėje Marius Adamonis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Catania“ namuose 1:0 nugalėjo „Monopoli“ klubą.