Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (rugsėjo 16–22 dienos) © lff.lt

LFF.lt kviečia susipažinti su Lietuvos futbolo atstovų pasirodymais užsienio klubuose praėjusią savaitę.

Rugsėjo 16 diena (pirmadienis)

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas žaidė nuo 75 minutės, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ namuose 1:1 sužaidė su Čerkasų LNZ.

Saudo Arabijos antrame divizione Džiugas Bartkus žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Al Bukayriyah“ namuose 0:1 pralaimėjo „Abha“ vienuolikei.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, namuose 1:0 nugalėjo Larnakos AEL.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes ir dar kartą išlaikė vartus sausus, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ išvykoje 2:0 nugalėjo Bukarešto „Rapid“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Linas Mėgelaitis žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Rimini“ svečiuose 2:2 sužaidė su „Lucchese“ ekipa.

Rugsėjo 17 diena (antradienis)

Antrame Lenkijos divizione Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 3:1 nugalėjo Krokuvos „Wisla“ komandą.

Šiaurės Airijos pirmenybėse lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visą antrą kėlinį ir 56 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 1:4 pralaimėjo „Ballymena“ ekipai.

Rugsėjo 18 diena (trečiadienis)

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visą antrą kėlinį, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Kaysar“ ekipą.

Slovėnijos čempionate Armandas Kučys žaidė iki 85 minutės ir 27 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Celje“ namuose 2:1 nugalėjo „Maribor“ komandą, kurios gretose Pijus Širvys žaidė visas rungtynes.

Rugsėjo 20 diena (penktadienis)

Bulgarijos čempionate Faustas Steponavičius žaidė nuo 69 minutės, o jo atstovaujama Sofijos „Septemvri“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Hebar“ vienuolikę.

Į rikiuotę sugrįžęs Gvidas Gineitis Italijos čempionate žaidė nuo 67 minutės, o jo atstovaujama „Torino“ išvykoje 3:2 pranoko Veronos „Hellas“.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas liko ant suolo, o jo atstovaujama „ACR Messina“ namuose 2:2 sužaidė „Casertana“ futbolininkus.

Rugsėjo 21 diena (šeštadienis)

Rumunijos antrame divizione Rokas Lekiatas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „U. Craiova 1948“ komanda išvykoje 1:1 sužaidė su „CSM Focsani“ komanda.

Kinijos antrame divizione Rimvydas Sadauskas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Guangzhou“ komanda namuose 2:0 nugalėjo „Dalian Yingbo“ komandą.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Sandhausen“ išvykoje 3:1 nugalėjo „Wehen“ komandą.

Kosovo čempionate Juozas Lubas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Ferizaj“ namuose 0:1 pralaimėjo „KF Llapi“ ekipai.

Anglijos trečiame divizione Tomas Kalinauskas žaidė nuo 73 minutės ir 88 minutę atliko rezultatyvų perdavimą, bet jo atstovaujama „Burton Albion“ namuose 1:2 pralaimėjo „Barnsley“ klubui.

Šiaurės Airijos čempionate Nedas Mačiulaitis žaidė nuo 74 minutės, tačiau jo atstovaujama „Carrick Rangers“ 0:1 išvykoje pralaimėjo „Linfield“ komandai.

Antrame Lenkijos divizione Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama Lodzės LKS išvykoje 2:2 sužaidė su „Termalica“ komandai.

Kitame šios lygos mače Dominykas Barauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama „Gornik“ svečiuose 1:1 išsiskyrė su „Kotwica Kolobrzeg“ vienuolike.

Kipro čempionate Nikosijos „Omonia“, kurią treniruoja Valdas Dambrauskas, išvykoje 0:1 pralaimėjo „Anorthosis“ ekipai.

Italijos „Serie C“ A grupėje Edgaras Dubickas žaidė visas rungtynes ir 7 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ svečiuose 2:2 sužaidė su „Pergolettese“ komanda.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas liko atsargoje, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 1:1 sužaidė su „Bravo“ komanda.

Rugsėjo 22 diena (sekmadienis)

Japonijos čempionate Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Sagan Tosu“ svečiuose 0:2 pralaimėjo „Verdy“ komandai.

Ispanijos ketvirto diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Linares“ išvykoje 2:1 nugalėjo „Almeria“ B komandą.

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dar nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „KV Mechelen“ vienuolikei.

Indijos čempionate „Kerala Blasters“, kur sporto direktoriumi dirba lietuvis Karolis Skinkys, namuose 2:1 įveikė „East Bengal“ klubą.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Astana“ išvykoje 4:2 įveikė „Ordabasy“.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė iki 88 minutės, o jo atstovaujama „Maribor“ išvykoje 3:0 sutriuškino „Nafta“ komandą.

Kitoje dvikovoje Armandas Kučys žaidė iki 81 minutės ir 3 minutę pelnė įvartį, o jo atstovaujama „Celje“ išvykoje 3:0 susitvarkė su „Domzale“ futbolininkais.

Antrame Turkijos divizione Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 0:0 sužaidė su „Bandirmaspor“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Ovidijus Šiaulys žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Entella“ išvykoje 0:0 sužaidė su „Pianese“ komanda.

Italijos „Serie C“ C grupėje Marius Adamonis į aikštę žengė 12 minutę, o jo atstovaujama „Catania“ svečiuose 2:3 pralaimėjo „Giugliano“ klubui.

Lenkijos antrame divizione Titas Milašius nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Pogon Siedlce“ namuose 2:4 pralaimėjo Varšuvos „Polonia“ komandai.

Rumunijos čempionate Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ namuose 1:1 sužaidė su „Universitatea Craiova“.