Lietuvos futbolo atstovai užsienyje (balandžio 15–21 dienos) © lff.lt nuotr.

Prabėgo dar viena savaitė, kurios metu lietuvių atstovaujami klubai varžėsi užsienio pirmenybėse.

Balandžio 15 diena (pirmadienis)

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas nebuvo registruotas, o jo atstovaujama „Den Bosch“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Jong Utrecht“ klubą.

Balandžio 16 diena (antradienis)

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis žaidė iki 62 minutės, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Gagra“ komandą.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė visą antrą kėlinį, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ svečiuose 3:1 nugalėjo „Newry City“ komandą.

Balandžio 17 diena (trečiadienis)

Bulgarijos taurės pusfinalio pirmose rungtynėse Faustas Steponavičius nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovajama Plovdivo „Botev“ svečiuose 1:0 nugalėjo Sofijos CSKA ir prieš antras rungtynes turi įvarčio persvarą.

Saudo Arabijos antrame divizione „Al Orubah“ su Džiugu Bartkumi išvykoje 0:0 sužaidė su „Al Najma“ vienuolike.

Slovėnijos čempionate susitiko du lietuvių klubai – „Maribor“ komanda, kurios gretose Pijus Širvys žaidė visas rungtynes, išvykoje 2:1 nugalėjo Ljublianos „Olimpija“, kurios gretose Justas Lasickas žaidė nuo dvikovos pradžios, 6 minutę atliko rezultatyvų perdavimą savo komandos įvarčiui, bet 69 minutę gavo raudoną kortelę ir buvo išvarytas iš aikštės.

Balandžio 18 diena (ketvirtadienis)

Rumunijos taurės pusfinalio rungtynėse lietuvis Edvinas Gertmonas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ komanda svečiuose 1:2 pralaimėjo „Otelul“ klubui ir į turnyro finalą nepateko.

Ekvarodo čempionate „Universidad Catolica“ komanda, kur vartininkų treneriu dirba lietuvis Mantas Tamulionis, svečiuose 2:2 sužaidė su „Imbabura“ ekipa.

Balandžio 19 diena (penktadienis)

Indijos čempionato atkrintamųjų ketvirtfinalio etape Fedoras Černychas žaidė iki 81 minutės ir 67 minutę įmušė įvartį, bet jo ir sporto direktoriaus Karolio Skinkio atstovaujama Keralos „Blasters“ svečiuose po pratęsimo 1:2 pralaimėjo „Odisha“ ekipai ir pasirodymą sezone užbaigė.

Vokietijos trečiame divizione Edvinas Girdvainis žaidė visas rungtynes ir 6 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Sandhausen“ namuose 1:2 pralaimėjo „Arminia Bielefeld“ ekipai.

Nyderlandų antrame divizione Tomas Kalinauskas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama „Den Bosch“ namuose 2:2 sužaidė su „NAC Breda“ komanda.

Balandžio 20 diena (šeštadienis)

Antrame Turkijos divizione Arvydas Novikovas žaidė iki 73 minutės, o jo atstovaujama „Tuzlaspor“ svečiuose 1:1 sužaidė su „Bandirmaspor“ komanda.

Aukščiausioje Turkijos lygoje Modestas Vorobjovas žaidė visas rungtynes ir 47 minutę gavo geltoną kortelę, bet jo atstovaujama „Istanbulspor“ namuose 1:2 pralaimėjo „Karagumruk“ komandai.

„Serie B“ pirmenybėse Edgaras Dubickas žaidė iki 63 minutės, o jo atstovaujama „FeralpiSalo“ namuose 2:5 neprilygo „Como“ vienuolikei.

Albanijos čempionate Juozas Lubas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Egnatia“ svečiuose 2:1 nugalėjo „Laci“ komandą.

Šiaurės Airijos čempionate lietuvis Nedas Mačiulaitis žaidė nuo 45 minutės ir 60 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Carrick Rangers“ namuose 2:1 įveikė „Loughgall“ komandą.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje lietuvis Rokas Lekiatas žaidė visas rungtynes ir 71 minutę gavo geltoną kortelę, o jo atstovaujama „Craiova 1948“ komanda namuose 1:1 išsiskyrė su Bukarešto „Dinamo“.

Sakartvelo čempionate Danielis Romanovskis liko ant suolo, o jo atstovaujama Tbilisio „Dinamo“ svečiuose 1:3 pralaimėjo „Samgurali“ komandai.

Ukrainos čempionate Gytis Paulauskas liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Kovalivkos „Kolos“ išvykoje 2:0 nugalėjo Poltavos „Vorskla“ futbolininkus.

Slovėnijos čempionate Justas Lasickas nebuvo registruotas rungtynėms, o jo atstovaujama Ljublianos „Olimpija“ namuose 5:0 sutriuškino „Aluminij“ ekipą.

Čekijos čempionate Nojus Vytis Audinis liko ant suolo, o jo atstovaujama „Teplice“ namuose 2:2 sužaidė su „Ceske Budejovice“.

Izraelio čempionato išlikimo grupėje Emilijus Zubas žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama Tel Avivo „Maccabi“ svečiuose 2:4 pralaimėjo „Maccabi Petah Tikva“ ekipai.

Kroatijos čempionate Splito „Hajduk“, kur sporto direktoriumi dirba Mindaugas Nikoličius, svečiuose 1:0 nugalėjo „Slaven Belupo“ komandą.

Balandžio 21 diena (sekmadienis)

Belgijos čempionate Edgaras Utkus dėl traumos buvo pakeistas jau 12 minutę, o jo atstovaujama „Cercle Brugge“ namuose 0:1 pralaimėjo „Antwerp“ komandai.

Kazachstano čempionate Kipras Kažukolovas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Astana“ namuose 2:2 sužaidė su „Tobol“ komanda.

Italijos čempionate Gvidas Gineitis nebuvo registruotas mačui, o jo atstovaujama „Torino“ namuose 0:0 išsiskyrė su „Frosinone“ ekipa.

Lenkijos čempionate Artemijus Tutyškinas nebuvo registruotas dvikovai, o jo atstovaujama Lodzės LKS namuose 2:3 nusileido Poznanės „Lech“.

Rumunijos čempionato išlikimo grupėje Edvinas Gertmonas liko ant suolo, o jo atstovaujama „Universitatea Cluj“ svečiuose 0:1 pralaimėjo „Otelul“ komandai.

Slovėnijos čempionate Pijus Širvys žaidė iki 84 minutės, o jo atstovaujama „Maribor“ namuose 3:0 susitvarkė su „Rogaska“.

Graikijos čempionate Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet jo atstovaujama „Lamia“ namuose 0:5 pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“.

Italijos „Serie C“ B grupėje Marius Adamonis žaidė visą mačą, o jo atstovaujama „Perugia“ namuose 1:1 sužaidė su „Arezzo“.

Kitame šios grupės mače Linas Mėgelaitis žaidė iki 62 minutės, o jo atstovaujama „Rimini“ namuose 1:0 nugalėjo „Entella“ komandą, kurios gretose vartininkas Ovidijus Šiaulys liko ant suolo.

Bulgarijos čempionate Fausta Steponavičius liko tarp atsarginių, o jo atstovaujama Plovdivo „Botev“ svečiuose 4:0 nugalėjo Sofijos „Lokomotiv“ komandą.

Ispanijos trečio diviziono antroje grupėje vartininkas Ernestas Juškevičius liko ant suolo, o jo atstovaujama „Linares“ namuose 0:1 pralaimėjo „Castellon“ komandai.

Italijos „Serie C“ C grupėje Titas Krapikas žaidė visą mačą, o jo atstovaujama „Audace Cerignola“ išvykoje 2:1 įveikė „Foggia“ ekipą.