Lietuvos 19-mečiai nukovė bendraamžius iš Estijos

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė (gimę 1998 m. ir jaunesni žaidėjai) Taline sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su bendraamžiais iš Estijos. Šįkart Svajūno Česnulio auklėtiniai iškovojo pergalę Kalevo stadione rezultatu 1:0 (0:0).

Primename, kad pirmoji dvikova penktadienį pasibaigė rezultatu 1:1 (0:0), estams sugebėjus 90 minutę išplėšti lygiąsias. Šiandien lietuviai pademonstravo atkaklią gynybą ir pelnė įvartį.

54 minutę mūsiškiai uždirbo baudinį, kuri realizavo Dominykas Kubilinskas, pasiųsdamas kamuolį į dešinę vartų pusę. Rungtynėse nestigo kietos kovos, o teisėjas parodė 10 geltonų kortelių. Susitikimą lietuviai baigė dešimtyje, 89 minutę teisėjui pašalinus Donatą Koniką.

Pagrindinis šiemet U-19 rinktinei keliamas tikslas - sėkmingai pasirodyti spalio 3-10 d. Lietuvoje įvyksiančiame Europos čempionato atrankos turnyre. Mūsiškiai kausis prieš Austrijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Azerbaidžano rinktines.