Lietuvius įspūdingu įvarčiu nubaudusi Rumunija atsilaikė prieš Ispanijos rinktinę (VIDEO)

21 valandą 45 minutės Lietuvos laiku Bukarešte įvyko dar vienos draugiškos rungtynės.

Rumunijos rinktinė, besiruošianti 2016 metų Europos čempionatui, savo žiūrovų akivaizdoje susigrūmė su 2010 metų pasaulio čempionais ispanais. Rumunai metė rimtą kovą Vicente Del Bosque treniruojamai komandai ir išsiskyrė nulinėmis lygiosiomis.

Pirmajame kėlinyje rumunai ne kartą grasino Ikero Casillaso ginamiems vartams, tačiau patikimai žaidė Madrido "Real" legenda. Antrajame kėlinyje ispanai perėmė kamuolio kontrolę, bet varžovai vis tiek sugebėjo per daugiau nei 90 minučių atlikti dešimt kart daugiau smūgių už varžovus - 19.

Verta paminėti, kad praėjusį trečiadienį Rumunijos komanda amuose susitiko su mūsų šalies rinktine. Lietuviai po įspūdingo įvarčio varžovams nusileido rezultatu 0-1.

Rumunija 0 - 0 Ispanija