"Lietuviškų" klubų dvikovą nulėmė T.Danilevičius © Eurofootball.lt
Septynios varžybos sekmadienį vyko Italijos čempionate. Pergalingą tempą išlaikė lygos lyderis "Milan", kovą dėl penktos vietos laimėjo "Udinese", o "lietuviškų" klubų dvikovoje nugalėtoją nulėmė T.Danilevičiaus įvartis.

"Milan" namuose minimalia persvara palaužė "Sampdoria" ir bent jau laikinai atsiplėšė nuo vakare prieš "Chievo" žaisiančio "Juventus" klubo. Pergalingą įvartį Milano ekipai įpusėjus antrajam kėliniui pelnė brazilas Kaka.

Netikėtą sutriuškinimą patyrė "Palermo", net 1-5 pralaimėjęs "Udinese" komandai ir užleidęs jai penktąją vietą. Proga priartėti prie varžovų nepasinaudojo septintą vietą užimanti "Roma", išvykoje turėjusi pripažinti įtikinamą "Cagliari" pranašumą.

Tuo tarpu "Livorno" su T.Danilevičiumi atitolo nuo turnyrinės lentelės dugno, išvykoje permainingose "lietuviškų" klubų rungtynėse laimėjęs prieš "Brescia", kurio gretose visą mačą sužaidė M.Stankevičius Šeimininkai pirmavo po A.Caracciolo įmušto baudinio, tačiau svečiai antrajame kėlinyje pasižymėjo tris kartus, ir lemtingas tapo trečiasis Danilevičiaus įvartis likus penkioms minutėms iki mačo pabaigos, nes netrukus "Brescia" dar spėjo sušvelninti rezultatą.

Vienodai su "Livorno" taškų turi "Messina", išvykoje rezultatu 2-0 nugalėjusi "Reggina", o "Bologna" ir "Siena" susitikimas baigėsi lygiosiomis. Vieno įvarčio persvara svarbią pergalę pasiekė autsaiderė "Atalanta", įveikusi ant išlikimo ribos balansuojančią "Parma" ekipą.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00062" 1 - 0 "%c00070"
64' [1 - 0] Ricardo Kaka

"%c00215" 1 - 0 "%c00029"
78' [1 - 0] Pereira Adriano

"%c00069" 1 - 1 "%c00080"
55' [1 - 0] Claudio Bellucci (11m.)
65' [1 - 1] Massimo Maccarone

"%c00079" 2 - 3 "%c00213"
16' [1 - 0] Andrea Caracciolo (11m.)
50' [1 - 1] Alessandro Doga
71' [1 - 2] Igor Protti (11m.)
85' [1 - 3] Tomas Danilevičius
88' [2 - 3] Andrea Caracciolo (11m.)

69' Luigi Di Biagio ("Brescia") pašalintas iš aikštės

"%c00216" 3 - 0 "%c00028"
23' [1 - 0] Gianfranco Zola
41' [2 - 0] Mauro Esposito
48' [3 - 0] David Suazo

58' Daniele De Rossi ("Roma") pašalintas iš aikštės

"%c00200" 1 - 5 "%c00063"
29' [0 - 1] David Di Michele
37' [0 - 2] David Di Michele
45' [0 - 3] Sulley Muntari
54' [0 - 4] David Di Michele
70' [1 - 4] Mario Alberto Santana
82' [1 - 5] Vincenzo Iaquinta

"%c00081" 0 - 2 "%c00214"
13' [0 - 1] Filippo Cristante
41' [0 - 2] Gaetano D'Agostino