Lietuva turės savo "Arsenalą" ir "Zenitą" (Futsal lygos klubų sąrašas)

Lapkričio 8 dieną startuoja naujasis Lietuvos Futsal (salės futbolas) A lygos sezonas, kuriame šiemet jėgas išmėgins 10 ekipų.  Prie naujo sezono čempionato starto linijos – šešios pernai dalyvavusios komandos ir keturi savo vertę sieksiantys įrodyti debiutantai. 

Po pertraukos į lygą sugrįžta Mažeikių ir Kaišiadorių komandos, o debiutui ruošiasi Vievio futbolininkai bei dar viena laikinosios sostinės ekipa.

„Vievio žiedo“ klubas praėjusį sezoną laimėjo Vilniaus regiono Futsal pirmenybes, o Kauno „Arsenalas“ pernai nugalėjo Futsal I lygos Pietų zonos pirmenybes.

Lygiai po dviejų sezonų pertraukos žiūrovai vėl galės išvysti Mažeikių futbolininkus, kurie šiemet žais VIP komandos pavadinimu. Po sezono pertraukos į aukščiausią šalies Futsal lygą sugrįžta ir Kaišiadorių “Savingės” komanda.

Čempionų titulą šiemet gins Kauno „Inkaras“ , o jam konkurenciją vėl stengsis sudaryti prizininkų tarpe finišavę Radviliškio „Lokomotyvo“ ir Panevėžio „Baltijos“ klubai. Kaip visada ambicijų nestokoja ir Vilniaus „Bekento“, Kauno „Celsio“ ir naujo junginio komanda - Kauno rajono „Vytis-Zenitas“. 

Futsal A lygos naujasis sezonas startuos jau kitą šeštadienį, kuomet Kauno "Inkaras" namie susitiks su Mažeikių VIP futbolininkais. Kitos keturios turo rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį Vilniuje, Kaune, Panevėžyje ir Radviliškyje.

Šį sezoną A lygos varžybos vyks dviejų ratų sistema. Čempionato pabaiga numatyta kovo 26-27 dienomis.

Futsal gerbėjai tiesiogines transliacijas iš kiekvieno turo galės stebėti per internetinė futbolo televiziją  „Futbolo.TV", o informacija apie rungtynes pateikiama internetinėje svetainėje www.Futsal.lt 

Pirmojo turo rungtynių anonsas

(Lapkričio 7 d., šeštadienis)

Kauno sporto halė, 14:00 val.

Kauno „Inkaras" - Mažeikių VIP

(Lapkričio 8 d., sekmadienis)

Radviliškio sporto arena, 16:00 val.

Radviliškio „Lokomotyvas" - Kaišiadorių „Savingė"

Panevėžys, RSC salė, 16:00 val.

Panevėžio „Baltija“ – „Vievio žiedas“

LEU sporto salė, 16:30

Vilniaus „Bekentas“ – Kauno „Arsenalas“

Kauno sporto halė, 15:00 val.

Kauno „Vytis-Zenitas“ – Kauno „Celsis“

Apie Futsalą:

Futsalas žaidžiamas 5 prieš 5, dvigubai mažesnėje aikštėje, su mažesniu ir sunkiau šokinėjančiu kamuoliu.  Rungtynės žaidžiamos vyksta du kėlinius po 20 minučių (ne žaidimo metu laikas stabdomas), keitimai rungtynių metu neribojami. Už daugiau nei penkias pražangas skiriami baudiniai. Lietuvos Futsal čempionatas pirmą kartą surengtas 1999 m.