"Lietavos" treneris R. Poškus: į Vilnių važiavome dėl pergalės

Jonavos „Lietava“ buvo arti milžiniškos sensacijos „SMScredit.lt A lygoje“, tačiau paskutinėmis minutėmis praleido antrą įvartį ir sužaidė lygiosiomis su Vilniaus „Žalgiriu“.

Po susitikimo jonaviškių treneris Robertas Poškus neslėpė apmaudo dėl tokios dvikovos pabaigos, teigdamas, kad komanda čia atvyko trijų taškų.

„Ruošėmės, žinojome, kad „Žalgiris“ bandys atakuoti, įmušti greitą įvartį. Mūsų užduotis buvo žaisti kontratakomis, gerai gavosi. Pirmavome 2:0, fantastiškai gynėmės, uždarėme visas erdves. Būtume išnaudoję momentus, manau, kad būtume pasiekę pergalę.

Antrose rungtynėse iš eilės praleidžiame pabaigoje, kažkur pritrūksta koncentracijos. Buvo geros, gražios, kovingos rungtynės. Manau, kad „Žalgiriui“ davėme rimtą kovą. Buvome verti trijų taškų, bet čia futbolas. Džiaugiamės taškeliu.

Važiavome čia trijų taškų, buvome rimtai nusiteikę. Nesvarstėme tokios galimybės, kad pralaimėsime 0:2, ar 0:3. Viskas gavosi pagal mūsų planą, tik neišėjo išsaugoti rezultato“, – pasakojo R. Poškus.

Anot antro įvarčio autoriaus Tomo Salamanavičiaus, Jonavos klubo siekis – įrodyti visiems, jog „Lietava“ – pajėgi komanda.

„Prieš išeidami į aikštę, tikėjomės, kad duosime kovą, stengsimės iš visų jėgų. Bet jeigu būtų kas paklausęs, ar lygiosios būtų geras rezultatas – būtume atsakę teigiamai, tačiau rungtynių eiga parodė, kad iki pergalės pritrūko labai mažai. Galvoju, kad dabar apie mus kalbės bent pusė Lietuvos.

Prieš visas komandas norisi įrodyti savo vertę. Esame debiutantai, prieš visus žaisti yra didelis stimulas ir įrodyti, kad esame pajėgus kolektyvas. Tokio starto nesitikėjome. Svarbiausia buvo nepraleisti 15–20 minučių, bet patys įmušėme du įvarčius ir, manau, kad po jų svarbiausia buvo nepraleisti per pirmą kėlinį“, – teigė saugas. 

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos