Lietuvos geriausias futbolininkas G.Arlauskis - viena koja "Fiorentina" klube

Geriausias Lietuvos futbolininkas ir Rumunijos aukščiausios lygos vartininkas Giedrius Arlauskis yra ant aukščiausios Italijos futbolo lygos („Serie A“) slenksčio. Kaip praneša Italijos ir Rumunijos žiniasklaida, Lietuvos futbolo rinktinės vartų sargą savo gretose nori matyti Florencijos „Fiorentina“.

27 metų vartininko ir jo dabartinio klubo Bukarešto „Steaua“ sutartis baigia galioti šią vasarą, tad pagal futbolo pasaulio taisykles G.Arlauskis gali jau dabar ieškotis naujos komandos kitam sezonui.

Prieš pat Kalėdas viešėdamas 15min.lt vaizdo konferencijoje G.Arlauskis prasitarė, kad jis kalbėjosi su Anglijos „Premier“ lygos klubo „Liverpool“ vadovais, taip pat juo domisi Italijos klubai.

Anot Rumunijos žiniasklaidos, pagal susitarimą G.Arlauskis į Florenciją išvyktų ne sausio transferų lango metu, o vasarą, jau pasibaigus sezonui. 

„Fiorentina“ ekipos vartus nuo 2011 metų gina 25 metų brazilas Neto, kurio sutartis su ekipa baigiasi taip pat vasara. Brazilą savo gretose nori matyti „Roma“ klubas, tad „Fiorentina“ ekipai reikia pamainos. G.Arlauskis klube užimtų pagrindinio vartų sargo vietą.

„Susitikimas tarp lietuvio agento ir klubo vadovų įvyks šiomis dienomis ir turėtų paaiškėti daugiau detalių“, – rašo fiorentinanews.com interneto svetainė.

2013-2014 m. sezone „Fiorentina“ finišavo ketvirtoje „Serie A“ vietoje, o šį sezoną kol kas žengia aštunta. Klube žaidžia tokie futbolininkai kaip Mario Gomezas, Alberto Aquilani, Giuseppe Rossi, Josipas Iličičius, Davidas Pizzaro.

15min.lt