LFF taurės mače Panevėžyje prireikė ir 11 m baudinių © fk-panevezys.lt nuotr.

Trečiadienį Panevėžyje vyko atkakli Hegelmann LFF taurės aštuntfinalio etapo dvikova tarp FK „Panevėžio“ bei „Kauno Žalgirio“ ekipų. Po atkaklios kovos ir baudinių serijos pergalę iškovojo ir į kitą etapą žengė Panevėžio futbolininkai.

Šeimininkams rungtynės prasidėjo nesėkmingai – jau 5-ąją minutę po pakelto kampinio „Kauno Žalgiris“ išsiveržė į priekį – puikia proga pasinaudojo svečių saugas Philipas Otele. Panevėžiečių problemos tuo nesibaigė – vos po minutės teisėjas fiksavo žaidimą ranka ir skyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, tačiau Egidijaus Vaitkūno smūgį sėkmingai atrėmė Panevėžio ekipos vartų sargas Danas Šimkevičius.

Kauniečiai ir toliau spaudė varžovus jų aikštės pusėje, bet Aukštaitijos ekipai pavyko išlyginti rezultatą. 30-ąją minutę Jeffrey Sarpongas pasinaudojo oponentų gynybos klaidomis ir galingu smūgiu nuginklavo vartininką – 1:1.

Po išlyginamojo įvarčio šeimininkai atgavo pasitikėjimą jėgomis ir vis dažniau grasindavo kauniečių vartams. Netrukus puikią progą pasižymėti turėjo Ignas Kružikas, kurio smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą. Pirmasis kėlinys fiksavo lygybę (1:1).

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei, šeimininkus vėl nubaudė P. Otele, netrukdomai smūgiavęs iš baudos aikštelės vidurio – 1:2. Aikštėje toliau vyko atkakli kova ir abi ekipos nevengė atakuoti varžovų vartų.

73-iąją minutę vėl rezultatą išlygino J. Sarpongas, nuostabiu smūgiu pelnęs antrąjį savo įvartį – 2:2. Nors komandos dar turėjo neblogų momentų, pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis ir žaidėjai tęsė kovą pratęsime.

Tiek pirmojo, tiek antrojo pratęsimo metu panevėžiečiai sukūrė daugiau pavojingų progų, tačiau įvarčių daugiau pelnyta nebuvo ir ekipos tęsė kovą baudinių serijoje. Joje sėkmė šypsojosi šeimininkams – FK „Panevėžys“ tęsia kovą dėl LFF taurės.

Susitikimą su „Kauno Žalgiriu“ panevėžiečiai žaidė tokios sudėties: Danas Šimkevičius, Hugo Figueredo, Justinas Januševskis, Matheusas Bissi, Rafaelis Floro (106 min. Pijus Širvys), Chrysovalantis Kozoronis, Tautvydas Eliošius (91 min. Domantas Antanavičius), Jeffrey Sarpongas, Ignas Kružikas (67 min. Eligijus Jankauskas), Elivelto, Sebastianas Vasquezas (67 min. Jorge Elias).

Artimiausią šalies čempionato susitikimą FK „Panevėžys“ žais birželio 20 dieną. Lietuvos A lygos čempionato rungtynėse panevėžiečiai namuose susitiks su Vilniaus „Riterių“ futbolininkais. Susitikimas „Aukštaitijos“ stadione prasidės 17 valandą.