LFF taurės ketvirtfinalyje – žalgiriečių dvikova su „Riteriais“ © E. Žaldario nuotr.

Dvejuose turnyruose pastaruoju metu žaidęs „Žalgiris“ vėl išbandys ir trečiąjį – trečiadienio vakarą laukia „Hegelmann LFF taurės“ ketvirtfinalio dvikova prieš principinį varžovą „Riterius“.

Tai ketvirtas kartas šalies taurės turnyre, kai susitinka šios dvi komandos. 2014 metais tuometinius „Trakus“ pusfinalyje žalgiriečiai per dvejas rungtynes įveikė bendru rezultatu 1:0 (0:0 ir 1:0), o 2016 metais Telšiuose vykusiame finale –1:0.

Kelyje į ketvirtfinalį šį sezoną „Žalgiris“ 3:1 įveikė „Džiugą“ ir Klaipėdoje 1:0 palaužė vieną antrojo diviziono lyderių „Neptūną“. „Riteriai“ dramatiškai (2:1) namuose pranoko „Šiaulius“ ir 5:1 išvykoje susitvarkė su mėgėjų lygmenyje žaidžiančia FM „Atakos“ ekipa.

Čempionate šį sezoną „Žalgiris“ laimėjo visas tris tarpusavio dvikovas. Paskutinė akistata vyko neseniai – prieš dvi savaites „Žalgiris“ varžovus sutriuškino rezultatu 5:1, nors įvartį pačią pirmą minutę įmušė „Riteriai“.

Tuomet Deivido Malžinsko įvartis į savo vartus rezultatą išlygino, vėliau dukart pasižymėjo Renanas Oliveira, po kartą – Josipas Tadičius ir Mathias Oyewusi.

Po tos dvikovos „Žalgiris“ dukart žaidė prieš „Ludogorets“ Europos lygoje ir po kartą įveikė „Jonavą“ bei „Hegelmann“ „Optibet A lygoje“.

„Riteriai“ žaidė tik du kartus – Marijampolėje 1:2 nusileido „Sūduvai“ ir Gargžduose 1:0 pranoko „Bangą“.

Paskutinėse rungtynėse ekipai jau nebeatstovavo vienas iš šio sezono gynybos ramsčių bulgaras Plamenas Dimovas, kuris išvyko žaisti į tėvynę.

Jo vietą gynyboje užėmė prie komandos prisijungęs brazilas Joao Williamas. Jis kol kas rungtynėms registruotas nebuvo.

„Riterių“ ekipoje netrūksta traumuotų žaidėjų, tačiau yra ir pasveikusių. Dvikovoje prieš „Bangą“ po mėnesio pertraukos į rikiuotę grįžo krašto gynėjas Aleksandras Levšinas.

„Žalgirio“ komanda šioje akistatoje bus šeimininkė. Rungtynės vyks trečiadienį nuo 20 val. LFF stadione.