LFF taurės antro etapo apžvalga © JumpStory nuotr.

Birželio 30 dieną, antradienį, pasibaigė antrasis Hegelmann LFF taurės etapas. Aštuonios antro etapo porų nugalėtojos prisijungs prie FA Šiaulių, „Hegelmann Litauen“ ir A lygos klubų taurės aštunfinalyje. Pateikiame visų Hegelmann LFF taurės antro etapo rungtynių apžvalgas.

Vilniaus „Viltis“ – Joniškio „Saned“

Antrojo etapo Hegelmann LFF taurės atidarymo rungtynėse susitiko Vilniaus „Viltis“ ir Joniškio „Saned“ komandos. Aiškia mačo favorite laikyta „Viltis“ nepaliko vilčių „Saned“ komandai ir jau po pirmojo kėlinio pirmavo 4:0. Galutinis rezultatas švieslentėje atspindėjo visišką vienos komandos dominavimą - 11:0. Net trejais įvarčiais pasižymėjo „Vilties“ naujokas Andrius Kaulinis.

Alytaus „Vidzgiris“ – Kretingos „Minija“

Antrajame Hegelmann LFF taurės antrojo etapo mače susitiko Alytaus „Vidzgiris“ ir Kretingos „Minija“ ekipos. Pirmajame etape ekipoms sekėsi skirtingai: „Minija“ rezultatu 4:0 nepasigailėjo Vilniaus „Ateities“ futbolininkų, tuo tarpu „Vidzgiris“ tik po baudinių serijos palaužė Šiaulių „Juventa-99“ pasipriešinimą. Nors 73 minutę „Vidzgirio“ realizuotas 11 metrų baudinys rezultatą išlygino (2:2), greitas „Minijos“ lyderio Soubafolo Traore „hetrikas“ nepaliko šansų Alytaus ekipai. Dar vieną įvartį pridėjo kitas „Minijos“ legionierius Sibusiso Magwaza ir kretingiškiai šventė pergalę rezultatu 6:2.

Plungės „Babrungas“ – Tauragės „Tauras“

Trečiajame mače susitiko Plungės „Babrungas“ ir Tauragės „Tauras“. Pirmasis kėlinys baigėsi nulinėmis lygiosiomis, nors komandoms pavyko apsikeisti keletu pavojingų epizodų. Antrajame kėlinyje komandos žaidė kiek rezultatyvesni futbolą ir nors pirmąjį įvartį pelnė „Tauro“ ekipa, nežymiais favoritais laikytas„Babrungo“ futbolininkai atsitiesė ir pačioje rungtynių pabaigoje, atitinkamai 87 ir 90 minutėmis pelnė du įvarčius, kurie ir nulėmė plungiškių pergalę.

Vilniaus „Vytis“ – Telšių „Džiugas“

Kovoje dėl patekimo į trečiąjį taurės turnyro etapą susitiko dvi Pirmosios lygos komandos. Vilniaus komandai tai buvo pirmosios taurės rungtynės, o telšiškiai savo ruožtu praėjusiame etape eliminavo „Šilutės“ futbolininkus. Įtemptoje kovoje netrūko pavojingų epizodų prie abiejų komandų vartų, tačiau įvarčių teko laukti iki pat rungtynių pabaigos. Vienintelį rungtynių įvartį po puikaus reido kraštu pelnė vilniečių ekipai atstovaujantis krašto žaidėjas Andrius Kazakevičius.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Vilniaus BFA

Rezultatyvi ir emocijų kupina dvikova vyko Kazlų Rudoje, kur vietos komanda „Šilas“ priėmė Vilniaus BFA komandą. Rungtynės neapsiėjo be griežtų teisėjo sprendimų - „Šilo“ futbolininkai prieš save išvydo net 2 raudonas korteles. Rungtynėse vyko dinamiška kova ir pirmųjų įvarčių ilgai laukti neteko - jau 16 minutę BFA futbolininkai išsiveržė į priekį, o „Šilo“ ekipa savo įvarčių sąskaitą atidarė ir rezultatą išlygino 23-ąją rungtynių minutę. Antrojo kėlinio pradžioje į priekį šeimininkus išvedė Ramūnas Mačežinskas, kuris rungtynių pabaigoje prieš save išvydo antrąją geltoną kortelę ir buvo pašalintas iš aikštės. Vos po kelių minučių iš aikštės buvo išvarytas ir kitas „Šilo“ komandai atstovaujantis žaidėjas Ričardas Beniušis. Daugumoje likę BFA futbolininkai pasinaudojo susidariusią situaciją bei įmušę 2 greitus įvarčius pateko į kitą etapą.

Utenos „Utenis“ – Kybartų „Sveikata“

Utenos „Utenis“ namuose pasitiko Kybartų „Sveikatą“. Rungtynėse netrūko atkaklios ir grubios kovos bei buvo parodyta net 12 geltonų kortelių ir 1 raudona. Rungtynių favoritais laikyti Kybartų komandos atstovai visus reikalus išsprendė jau pirmajame kėlinyje. Pirmasis rungtynių įvartis krito 33-ąją rungtynių minutę, kuomet nuo 11 metrų atžymos pasižymėjo Simonas Rėkašius, o po šešių minučių svečių persvarą padvigubino Justas Vaišnys. Nors komandoms pavyko sukurti ir daugiau pavojingų epizodų, tačiau daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo, o 86 rungtynių minutę iš aikštės už pakartotinius nusižengimus buvo pašalintas „Utenio“ žaidėjas septyniolikmetis Augustinas Bulka.

Radviliškio „Radviliškis“ – Jonavos „Jonava“

Kitoje taurės dvikovoje susitiko pirmoje lygoje besivaržanti „Jonavos“ komanda ir antroje lygoje besivaržanti „Radviliškio“ ekipa. Jonaviečiai nuo pat rungtynių pradžios laikė rungtynių vadžias savo rankose ir jau 11-ąją minutę po Džiugo Raudoniaus realizuoto 11 metrų baudinio išsiveržė į priekį. Nors Radviliškio komandai gana greitai pavyko stabilizuoti situaciją ir 32-ąją minutę po Justo Gulbino įvarčio rezultatas tapo lygus, prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą „Jonavos“ futbolininkas Marius Činikas dar kartą išvedė svečius į priekį. Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo visišką „Jonavos“ ekipos dominavimą, kuris baigėsi bendru rezultatu 5:1 jonaviečių naudai.

Alytaus „Dainava“ – Mažeikių „Atmosfera“

Paskutiniame dienos mače susitiko dvi pirmosios lygos komandos – Alytaus „Dainava“ ir Mažeikių „Atmosfera“. Po 4 sužaistų rungtynių „Dainava“ pirmoje lygoje rikiuojasi 2 vietoje, o „Atmosfera“ su viena pergale yra dešimta. „Dainava“ aikštėje diktato savo sąlygas ir 17-ąją minutę komandą į priekį išvedė Titas Vitukynas. Antrojo įvarčio žiūrovams teko laukti iki antrojo kėlinio, kuomet kamuolį į vartus nukreipė po keitimo aikštėje pasirodęs legionierius iš Ukrainos Ruslanas Kisilas. Galutini tašką padėjo tas pats T. Vitukynas kuris 68-ąją minutę pelnė savo dublį ir taip įtvirtino „Dainavos“ pranašumą – 3:0.

Jau liepos 2d. 11val. vyks LFF Hegelmann taurės aštuntfinalio burtų traukimo ceremonija.