LFF pristato vieningą futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistemos projektą © lff.lt nuotr.

Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdama dėti dar vieną žingsnį jaunųjų futbolininkų ugdyme, pristato specialios darbo grupės parengtą „Futbolo ugdymo organizacijų sertifikavimo sistemos“ projektą. Tai – pirma tokia Lietuvoje rengiama iniciatyva.

Pagrindinis projekto tikslas – padėti organizacijoms tiksliai įsivertinti savo darbo kokybę, nusistatyti esmines gaires veiklos tobulinimui ir, bendradarbiaujant su LFF, siekti aukščiausių veiklos kokybinių kriterijų.

Besiremiant sėkminga kitų šalių organizacijų praktika ir pavyzdžiais buvo nustatyti svarbiausi kriterijai, pagal kuriuos futbolo ugdymo įstaigos galės organizuoti savo veiklą ir siekti tobulėjimo.

Pagal nustatytų kriterijų įgyvendinimą futbolo ugdymo organizaicjos bus įvertintos nuo 1 iki 5 žvaigždučių ir joms bus įteikti tai įrodantys sertifikatai. Sertifikato galiojimo metu vyks nuolatinis bendradarbiavimas su LFF bei įstaigų stebėsena.

Tikimasi, kad organizacijoms tai padės jau artimiausiu metu dėti svarbius žingsnius į priekį vadybos, personalo, bei jaunųjų futbolininkų ugdymo srityse.

„Rengdami LFF strategiją „Žaidimo planas 2024“ akcentavome, kad labai svarbu paruošti bendrą tvarką, pagal kurią galėtų būti vertinamos visos futbolo ugdymo organizacijos, – kalbėjo LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius. – Ši sistema turėtų suteikti daugiau aiškumo vaikų ir jaunių ugdymo sistemoje ir parodyti, kaip dirba futbolo ugdymo organizacijos.

Šiuo etapu tai yra paruoštas projektas ir laukiame aktyvaus futbolo ugdymo įstaigų įsitraukimo į organizuojamą diskusiją ir prisidėjimo prie projekto tobulinimo ir įgyvendinimo.“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos