LFF II lygos 15 turas: Beniušis rezultatyviausias bei neatvykusi „Jonava“ B © lff.lt nuotr.

LFF II lygos penkioliktajame ture vietoje numatytų devynerių rungtynių sužaistos buvo aštuonerios, nes... „Jonavos“ B komanda nesugebėjo atvykti į Kauną ir sužaisti rungtynių su Dominyko Galkevičiaus treniruojama „Kauno Žalgirio“ B komanda. To priežastis – jonaviškiams tiesiog sugedo autobusas.

Kas antras?

Ar to sugedusio autobuso kaina bus techninis pralaimėjimas, sužinosime jau greitai. Jei taip, kauniečiai turnyre kyla į antrąją vietą, jonaviškiai vis tiek išsaugo šansus pirmąjį ratą baigti tarp dešimties geriausių.

Drausmės komiteto sprendimas būtų itin aktualus „Šilutės“ komandai, kuri savo turo rungtynes su „Sūduva“ B baigė lygiosiomis 1:1 ir iki trijų taškų padidino pranašumą prieš „Kauno Žalgirį“ B. Marijampoliečių du prarasti taškai juos iš penktos vietos nutempė laipteliu žemiau.

Kalbant apie rungtynes Šilutėje, tai pirmieji įvartį pelnė aikštės šeimininkai. O tiksliau, šį trečiadienį savo keturiasdešimtąjį gimtadienį švenčiantis Gvidas Juška. Jo realizuotas 11 metrų baudinys buvo keturioliktas tikslus smūgis.

Antrojo kėlinio viduryje Joao Pedro rezultatą išlygino ir tai buvo paskutinysis rungtynių įvartis.

5

Dvejos turo rungtynės baigėsi penkių įvarčių skirtumu. Tiesioginį konkurentą „Taurą“ sostinės „Viltis“ sutriuškino 5:0, o Garliavoje „Hegelmann“ B 6:1 nepasigailėjo Telšių „Džiugo“ B jaunimo.

„Vilties“ pergalė iki maksimumo padidino šios komandos galimybes antrąjį ratą žaisti su stipriausiomis komandomis. Galutinai šį klausimą „Viltis“ gali išspręsti jau būsimajame ture, kuriame susitiks su dešimtą vietą užimančia Kauno „Fortūna“. Beje, „Vilčiai“ tris įvarčius pelnė Tomas Chomičius, du – Tomas Valukonis.

Aštuonių pralaimėjimų seriją pagaliau nutraukė „Hegelmann“ B atstovai, kurie ne tik sutriuškino „Džiugą“ B, bet ir trimis laipteliais (iš paskutinės vietos) šoktelėjo į viršų. Šįsyk telšiškiai vertėsi be A komandos žaidėjų pagalbos. Kita vertus, Kauno rajono pagrindinės ekipos žaidėjų taip pat nebuvo. „Hegelmann“ B pirmąjį įvartį pelnė nesužaidus nė minutės, o o Tanas Petukauskas šioje dvikovoje pasižymėjo trimis taikliais smūgiais.

Beniušis

42-ejų super veteranas Ričardas Beniušis dviem įvarčiais prisidėjo prie „Saned“ dar vienos pegalės 4:3 prieš Klaipėdos FM. Šis dublis (ir 19 įvarčių per visą sezoną) jam garantavo sugrįžimą į pirmąją vietą rezultatyviausių lygos žaidėjų sąraše.

Kaip įprasta, „Saned“ puolimas dažnai laimi prieš gynybą, o šios rungtynės nebuvo išimtis. 13 minutę R.Beniušis pelnė pirmą įvartį, tačiau tąsyk gera pradžia nebuvo pusė darbo. Sužaidus 90 minučių, švieslentėje dar degė skaičiai 3:3, o skaičiuojant antrą pridėto laiko minutę, tas pats R. Beniušis pelnė pergalingą įvartį, komandą pakėlė ant penktojo turnyro lentelės laiptelio bei rezultatyviausių žaidėjų rikiuotėje aplenkė ilgą laiką iki tol pirmavusį Mantą Makutunovičių.