LFF futsal taurę laimėjo „Vytis“

Lietuvos futbolo federacijos futsal taurės finale Kauno „Vytis“ 5:0 nugalėjo Kauno „Aleksoto“ ekipą bei apgynė praėjusiais metais iškovotą titulą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Konstantinas Bondarenko, po vieną – Andrejus Solodovas, Justinas Zagurskas ir Kirilas Levšinas.

Itin kokybiškai ir tuo pačiu užtikrintai dvikovą pradėję daugkartiniai šalies čempionai į priekį išsiveržė sužaidus vos tris minutes. Artūras Juchno atmetė kamuolį legionieriui iš Ukrianos K.Bondarenkai ir šis galingu smūgiu varžovų vartininkui Lukui Jasinskui nepaliko jokių galimybių.

Po šio įvarčio „Vytis“ kontroliavo situaciją aikštėje, tačiau įvykių neforsavo. Iki pertraukos itin gerų galimybių neturėjo nei vieni, nei kiti, tad įvarčių daugiau įmušta nebuvo.

Kaip ir pusfinalyje, po pertraukos žaidimas tapo žymiai atviresnis. Tam didžiulę įtaką padarė greitas „Vyčio“ įvartis“. Puikioje kombinacijoje A.Solodovas perdavė kamuolį K.Bondarenkai, kuris iš metro į tuščius vartus padvigubino skirtumą.

Verta pažymėti, kad drąsiau pradėję žaisti „Aleksoto“ futbolininkai sukūrė ne vieną galimybę pasižymėti, tačiau šį vakarą jiems įmušti buvo misija neįmanoma. Savo ruožtu, „Vytis“ savo šansus neretai paversdavo įvarčiais.

Sužaidus daugiau nei pusę antrojo kėlinio, pabėgęs A.Solodovas įmušė trečiąjį rungtynių įvartį, kuris, iš esmės, galutinai nulėmė dvikovos baigtį. Besibaigiant rungtynėms, po kampinio dar įmušė J.Zagurskas, po Alberto Voskunovičiaus puikaus perdavimo – K.Levšinas ir „Vytis“ užtikrintai ir pelnytai triumfavo taurės turnyre.