LFF atsiprašė dėl įlūžusių stadiono grindų ir prabilo apie rinktinės persikėlimą į Kauną

Pasaulio čempionato atrankos rungtynėse Lietuvos rinktinė palaikoma pilnutėlės arenos 2:0 nugalėjo Maltos vienuolikę.

LFF stadiono tribūnos lūžo nuo žiūrovų perkeltine ir tiesiogine prasmėmis.

Mačo metu keletas sirgalių patyrė nemenką išgąstį, kai įsmuko į arenos grindyse netikėtai atsivėrusią skylę.

Lietuvos futbolo federacija išreiškė apgailestavimą dėl šio nutikimo ir tikino, kad dės visas pastangas, kad panašūs incidentai nepasikartotų ateityje.

"Vakarykščių rungtynių metu Pietų sektoriuje įlūžo stadiono grindų plokštė. Nukentėjusių žmonių tikrai nėra, mes su jais palaikome kontaktą ir rytoj šiuos fanus pasikviesime į federaciją.

Iš karto po incidento medikai juos apžiūrėjo, o apsauga aptvėrė pavojingas vietas.

Federacija prisiima visą kaltę, nes mes organizavome šį renginį ir tai yra mūsų namai. Tai yra rimtas signalas ir skaudžiausia tai, kad šiom rungtynėms, kaip ir visoms, buvo labai rimtai ruoštasi", - portalui "EuroFootball.lt" kalbėjo LFF atstovė Vaiva Zizaitė.

"Prieš susitikimą buvo apžiūrėtos visos konstrukcijos, prieš pusmetį gautas ir saugos sertifikatas, suteiktas kvalifikuotos įmonės. Šis įvykis mums sukėlė labai didelę nuostabą, tačiau džiaugiamės, kad tie sirgaliai nepatyrė rimtų fizinių traumų ir toliau galėjo stebėti rungtynes.

Žinoma, dabar viską remontuosime ir iš karto kreipsimės į kelias statinių saugumą tikrinančias įmones. Jau šiandien popiet surengsime skubų susirinkimą.

Artimiausias rungtynes žaisime tik kitais metais ir tikimės, kad S.Dariaus ir S.Girėno stadione bus spėta atlikti renovacijos darbus ir rinktinės rungtynės bus perkeltos į Kauną", - teigė V.Zizaitė.