"Levante" rungtynių pabaigoje išplėšė tašką prieš "Espanyol" ekipą (VIDEO)

Ispanijos "Primera" pirmenybėse penktadienį sužaistos pirmosios 32-ojo turo rungtynės.

Valensijoje vietos "Levante" susigrūmė su Barselonos "Espanyol" futbolininkais. Svečiai iš Katalonijos rungtynių pabaigoje išleido pergalę iš rankų ir susitikimas baigėsi rezultatu 2-2.

18-ąją minutę "Espanyol" į priekį išvedė "Real" auklėtinis Lucas Vazquezas, tačiau vos po trijų minučių šeimininkų saugas Junior Simao pelnė išlyginamąjį įvartį.

Vis dėlto, antrojo svečių įvarčio ilgai laukti neprireikė ir pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Felipe Caicedo. Per likusias antrojo kėlinio 45 minutes "Levante" atakavo ir 88-ąją minutę pasiekė savo tikslą, kai lygiąsias nulėmusį įvartį pelnė Victoras Casadesusas.

Su 42 taškais Barselonos vienuolikė išlieka aštuntoje pozicijoje, o "Levante" po lygiųjų bent laikinai pakilo į 16-ąją vietą.

"Levante" 2 - 2 "Espanyol"

18' [0 - 1] Lucas

21' [1 - 1] J.Simao

45' [1 - 2] F.Caicedo

88' [2 - 2] V.Casadesus