"L'Equipe": "Barcelona" sumokėjo A. Griezmanno išpirkos sumą

Panašu, kad Antoine'o Griezmanno istorijoje netrukus bus padėtas galutinis taškas. "L'Equipe" skelbia, kad "Barcelona" pervedė 120 mln. eurų į "La Liga" sąskaitą.

Dar šiandien rašėme, kad "Barcelona" prašys bankų pagalbos, kad padengtų išlaidas už A. Griezmanną. Panašu, kad katalonams neprireikė šių paslaugų ir jau šiandien buvo sumokėta išpirka už prancūzą.

A. Griezmannas dabar taps nepriklausomas nuo Madrido "Atletico" ir nieko netrukdomas galės pasirašyti ilgalaikę sutartį su Ispanijos čempionais.

Manoma, kad sandoris oficialiai bus užbaigtas penktadienį ryte, o pats A. Griezmannas savo naujajam klubui prisistatys šeštadienį.

28-erių snaiperis "Atletico" spalvas gynė nuo 2014 metų. Per penkerius metus jis sužaidė 257 rungtynes ir pelnė 133 įvarčius.<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="fr" dir="ltr">Les dirigeants catalans ont versé 120 M€ pour libérer Antoine Griezmann de son contrat avec l&#39;Atlético de Madrid &gt; <a href="https://t.co/CXKUcHMw5h">https://t.co/CXKUcHMw5h</a> <a href="https://t.co/oXo13Crj9b">pic.twitter.com/oXo13Crj9b</a></p>&mdash; L&#39;ÉQUIPE (@lequipe) <a href="https://twitter.com/lequipe/status/1149369813019561985?ref_src=twsrc%5Etfw">July 11, 2019</a></blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...