Lenkijoje A. Novikovas paskutinę minutę atvedė savo komandą į pergalę (VIDEO)

Lenkijos aukščiausios futbolo lygos pirmenybėse savaitgalį buvo sužaisti penktojo turo susitikimai.

Sekmadienį pergalingai rungtynės savo žiūrovų akivaizdoje baigėsi lietuviškų spalvų turinčioje Balstogės "Jagiellonia" komandoje. Šeimininkai paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę rezultatu 2:1 prieš Glivicės "Piast".

"Jagiellonia" komandai tris taškus atnešė Lietuvos rinktinės saugo Arvydo Novikovo tikslus smūgis. Jis 94-ąją minutę atliko galingą smūgį iš maždaug 18 metrų ir nesuteikė vilčių varžovų vartininkui.

Lietuvis, esantis vienas lyderių šioje komandoje, žaidė nuo pat pirmos iki paskutinės rungtynių minutės.

Ketvirtąją pergalę iškovojusi "Jagiellonia" su 12 taškų rikiuojasi antroje pozicijoje.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FJagielloniaBialystok1920%2Fvideos%2F238142936888246%2F&show_text=0&width=500" width="500" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>