"Leipzig" nemažina apsukų Vokietijoje - iškovojo septintą pergalę iš eilės (VIDEO)

Penktadienį Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse startavo 12-asis turas, kuriame sužaistos pirmosios rungtynės.

"Freiburg" namuose priėmė šį sezoną dar be pralaimėjimų žygiuojančią lygos naujokę "Leipzig" ekipą. Svečiai rezultatu 1-4 pranoko varžovus ir iškovojo devintąją pergalę Vokietijos pirmenybėse.

Pirmąjį įvartį "Leipzig" pasiekė dar 2-ąją minutę, tačiau "Freiburg" futbolininkams 15-ąją minutę pavyko išlyginti rezultatą. Vis dėlto lygos naujokai taškų barstyti čia nebuvo nusiteikę ir dar iki pirmojo kėlinio pabaigos padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

21-ąją ir 35-ąją minutėmis du įvarčius pelnė Timo Werneris. Galutinis taškas buvo padėtas rungtynėms artėjant link pabaigos - pasižymėjo Marcelas Sabitzeras.

"Leipzig" užtikrintai žygiuoja pirmoje pozicijoje ir bent laikinam nuo antrojo vietoje esančios Miuncheno "Bayern" ekipos padidino pranašumą iki 6 taškų.

"Freiburg" 1 - 4 "Leipzig"
2' [0 - 1] N. Keita
15' [1 - 1] F. Niederlechner
21' [1 - 2] T. Werner
35' [1 - 3] T. Werner
79' [1 - 4] M. Sabitzer

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9925955" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>