"Leipzig" ir "Borussia" išsiskyrė lygiosiomis, "Schalke" pakilo į antrąją poziciją (VIDEO)

Šeštadienį vakare Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse sužaistos šešerios 25-ojo turo rungtynės.

Įdomiausia turo dvikova įvyko Leipcige, kur vietos "Leipzig" priėmė Dortmundo "Borussia". Nugalėtojas čia nepaaiškėjo - komandos išsiskyrė lygiosiomis.

29-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis - puikų perdavimą iš Naby Keita sulaukęs Jeanas-Kevinas Augustinas nuginklavo svečių vartus. Tačiau išlyginamojo įvarčio ilgai laukti neprireikė - Marco Reusas 38-ąją minutę išmaudė vartininką ir išplėšė tašką savo komandai.

"Borussia" po lygiųjų prarado antrąją poziciją, į kurią užleido pergalę pasiekusį Gelzenkircheno "Schalke" klubą.

Kitos dvikovos baigėsi "Hoffenheim", Frankfurto "Eintracht" ir Lėverkuzeno "Bayer" pergalėmis. "Hamburger" ir "Mainz" išsiskyrė be įvarčių.

"Leipzig" 1 - 1 "Borussia"
29' [1 - 0] J. Augustin
38' [1 - 1] M. Reus

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10975453" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Augsburg" 0 - 2 "Hoffenheim"
30' [0 - 1] A. Kramarič
50' [0 - 2] S. Gnabry

"Eintracht" 1 - 0 "Hannover"
39' [1 - 0] D. da Costa

"Schalke" 1 - 0 "Hertha"
37' [1 - 0] M. Pjaca

"Wolfsburg" 1 - 2 "Bayer"
31' [0 - 1] L. Alario (11 m. baudinys)
78' [0 - 2] J. Brandt
79' [1 - 2] A. Mehmedi
90+1' Willian ("Wolfsburg") pašalintas iš aikštės

"Hamburger" 0 - 0 "Mainz"