„Leicester“ subombardavo „Man Utd“ gynybą © „Reuters“ nuotr.

„Manchester United“ ir toliau stringa Anglijos „Premier“ lygoje.

„Raudonieji velniai“ šeštadienį patyrė skaudų pralaimėjimą Lesteryje, kur rezultatu 2:4 pripažino „Leicester“ pranašumą.

Rungtynes kiek aktyviau pradėjo „lapės“, tačiau pirmasis įvartis krito būtent į šeimininkų vartus – 19-ąją minutę nuostabiu smūgiu pasižymėjo Masonas Greenwoodas.

Rezultatas tapo lygus 31-ąją minutę, kai šeimininkai pasinaudojo Harry Maguire'o klaida, o kamuolį į vartus itin aukšta trajektorija pasiuntė Youri Tielemansas.

Tikra drama užvirė mačo pabaigoje, o viską pradėjo 78-ąją minutę pasižymėjęs „Leicester“ gynėjas Caglaras Soyuncu.

82-ąją minutę Marcusas Rashfordas išlygino rezultatą, tačiau jau kitos atakos metu „lapes“ į priekį vėl išvedė Jamie Vardy.

Tašką rungtynėse 91-ąją minutę padėjo „Leicester“ puolėjas Patsonas Daka.

O

Pastebėjot, kad visur kur ronaldo ateina ir komanda pradeda žaist prastai, tada fanai pradeda kaltinti trenerius arba kitus komandos žaidėjus. Sutapimas? Nemanau 😀

Pritariu, jis visiskas parazitas pasidares tuoj jo klycke bus nauja parazitas.

• +2
  • :D
    O

Bet tu geriau paziurek *** dar gal net 1 rungtyniu si sezona nera suzaides bet jau psg tapo prancuzijos cempionais o *** jau pries veidrodi staiposi matuojasi ballon doro kostiuma ir vistiek niekuo nekaltas 😀

• Lince

Penaldo destruktorius atvarė sunaikinti Unitedo kaip naikino Juventusa. Žiauru žiet į tą baudos aikštelės stulpą vos kai reikia prieš rimtesnes komandas žaisti Unitedas 10 prieš 11 begioja. visiškai nesiorientuoja ką daryti, pasimetęs schemose ir atrodo pirmą sykį zaidzia, kas antras jo prisilietimas prie kamuolių baigiasi klaida, jokio spaudimo gynėjams nedaro tiesiog baudos aikštelėje trinasi ir laukia tapino, kad įmušti iš 2 metrų, na tiesiog katastrofiškai žaidžia, bet deja vėl visa kritika teks vargšui Ole sugerti. Stiprybės treneriui, kuris po sidabrinio praeito sezono turėjo ši sezoną užkariauti Premjera, bet deja Glazeriai gelbėdami savo reitingus nusprendė kitaip.

• +38
  • Hmm

Ne kiek Leicester laimėjo, bet United padovanojo pergale. Jokio noro žaist, Maguir’a pasodint ant suolo vietoj Lindeliof’o, kad atsigautu biški. Vaikiškos klaidos, kainuoja rungtynes. Dar ir žaidžiam 10vs11, Ronaldo tik rankom mosikuoja, naudos 0. Kamuolių kiek priima, toliau atakos nepratesia, kam tada leistis jo priimt ir kaaaam vapse jį aikštei laikyt? Greenwood’a i centra, Marcusa su Sancho kraštuose ir go. Liūdna žodžiu, trūksta OGS griežto žodzio, disciplinos komandoj matos trūksta.

• +6
  • Kei

Saunuoliai Leicester,gerai suzaide ,sveikinimai ju fanams.Bet svarbiausia ,kad tasku negavo MU!

• +19
  • Čepukaitis

MU nusipelno laimėt draugiškiausios sezono komandos titulą. Jokio noro, jokio pykčio, jokios ugnelės žaidime. Geriau taškus padovanos patys kitiem nei rinks patys