„Leicester“  iškovojo gyvybiškai svarbią pergalę prieš „Legia“ ekipą © Action Images via Reuters nuotr.

Europos lygoje „Lapės“ namuose rezultatu 3:1 įveikė Varšuvos „Legia“ ir visiškai „sumaišė kortas“ C grupėje.

Šeimininkai pradėjo puikiai. Jau 11 minutę savo komandą į priekį taikliu smūgiu į apatinį vartų kampą vartiininką nuginklavęs Patsonas Daka.

Už dešimties minučių „Lapės“ sudavė ir dar vieną smūgį. Puikius klaidinamus judesius pademonstravęs Jamesas Maddisonas 21 minutę galingu smūgiu kaire koja padvigubino savo komandos persvarą.

Už 5 minučių svečiai sušvelnino rezultatą po to, kai į „Lapių“ vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Tiesa, Kasperui Schmeicheliui pavyko baudinį atremti, tačiau pirmas prie kamuolio suskubęs Filipas Mladenovicius pasiuntė kamuolį į tuščius vartus ir rezultatas tapo 2:1.

Vis gi, Brendano Rodgerso auklėtiniai parodė charakterį ir 33 minutę vėl padvigubino savo persvarą. Po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Wilfriedas Ndidi.

Ši „Lapių“ pergalė reiškia, kad C grupėje pirmą ir paskutinę vietas skiria vos du taškai. Tai reiškia, kad sekančiame ture C grupės komandos turi visus šansus patekti į kitą etapą.

„Olympiakos“ 1:0 „Fenerbache”

„Eintracht” 2:2 „Royal Antwerp”

„Monaco” 2:1 „Real Sociedad”

„Brondby” 1:3 „Lyon”