"Legia" išmesta iš UEFA Čempionų lygos atrankos

UEFA Čempionų lygos trečiojo atrankos etapo atsakomųjų rungtynių pradžioje Varšuvos „Legia“ turėjo trijų įvarčių pranašumą prieš Glazgo „Celtic“, nes pirmąsias rungtynes buvo laimėjusi 4:1. Lenkai išvykoje dar kartą 2:0 įveikė škotus, tačiau bus priversti palikti turnyrą dėl apmaudaus taisyklių pažeidimo – likus žaisti 4 min. į aikštę žengė futbolininkas, kuris dėl diskvalifikacijos neturėjo teisės žaisti.

Bartoszas Bereszyńskis paskutinėse praėjusio sezono ekipos rungtynėse UEFA Europos lygoje užsidirbo raudoną kortelę ir trijų mačų diskvalifikaciją, kuri persikėlė šiam sezonui.

22 metų krašto gynėjas nežaidė abiejuose mačuose antrajame rate su „St Patrick's Athletic“ ir pirmajame susitikime su „Celtic“. Varšuvos komandos vadovai manė, kad diskvalifikacija jau baigta, tačiau B.Bereszyńskis nebuvo įtrauktas į komandos paraišką abiejoms rungtynėms su „St Patrick's Athletic“. Tai reiškia, kad teoriškai žaidėjas baudos neišpildė, tad rungtyniauti negalėjo.

Į aikštę gynėjas buvo mestas iki antrųjų rungtynių pabaigos likus vos keturioms minutėms ir bendram rezultatui jau esant 6:1 „Legia“ naudai.

Vis dėlto, po rungtynių „Celtic“ apskundė varžovus UEFA drausmės komitetui. Pastarasis nusprendė, kad dėl taisyklių pažeidimo antrojo mačo rezultatas yra anuliuojamas ir „Legia“ ekipai įskaitomas techninis pralaimėjimas rezultatu 0:3. Tai reiškia, kad bendras serijos rezultatas tapo 4:4, tačiau dėl Lenkijoje įmušto įvarčio pagal išvykos įvarčių taisyklę į kitą etapą pateko „Celtic“.

„Legia“ prezidentas Bogusławas Leśnodorskis po UEFA drausmės komiteto sprendimo „Twitter“ tinkle teparašė: „Aš susimoviau“.

Dėl patekimo į pagrindinį Čempionų lygos turnyrą „Celtic“ dabar kovos su „Maribor“ futbolininkais, o „Legia“ ekipai liko kova Europos lygos atrankoje, kur jų varžovais bus „Aktobe“ klubas iš Kazachstano.

Škotijos klubas jau yra kartą išsigelbėjęs 2011-12 metų sezone, kai nepaisant pralaimėjimo atrankoje „Sion“ komandai, „Celtic“ leista žaisti UEFA Europos lygos grupių etape. Šveicarų klubas aikštėje rėmesi penkiais futbolininkais, kurie žaisti neturėjo teisės. Ekipai buvo uždrausta registruoti naujus žaidėjus, o sprendimo teisinėje kovoje užginčyti nepavyko.

15min.lt

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...