Legendinis L. Matthausas: apie geriausią vokiečių saugą ir L. Messi galimybę © AP nuotr.

Legendinis Vokietijos rinktinės žaidėjas Lotharas Matthausas leidiniui „Marca“ kalbėjo apie būsimo pasaulio čempionato favoritus, išskirtinį futbolininką ir argentinietį Lionelį Messi.

„Vokiečius įvardinčiau kaip vienus iš pretendentų triumfuoti planetos pirmenybėse. Bet, žinoma, prie favoritų reikėtų priskirti ir Argentiną, Ispaniją, Prancūziją. Iš viso yra 6–7 kandidatės laimėti prestižinį trofėjų, o jų tarpe, be abejo, ir Brazilija.

Mūsų laukia ypatingas pasaulio čempionatas, nes žaidėjai jau bus pasiekę aukščiausias sportines formas, skirtingai nei būdavo vasarą“, – aiškino L. Matthausas.

Anot vokiečio, Katare gali būti pagerintas jo išskirtinis pasiekimas.

„Esu sužaidęs planetos pirmenybėse 25 rungtynes ir šiam rekordui jau yra 24 metai. Bet jei L. Messi jį pagerins (puolėjas yra sužaidęs 19 mačų), būsiu pirmasis, kuris jį pasveikins. Man labai patiko, kaip jis žaisdavo „Barcelona“, aišku, PSG futbolininkas atrodo kitaip, bet galbūt Katare, artėjant jo karjeros pabaigos pabaigai, žaidėjas sugebės Argentinai sugrąžinti tai, ką buvo laimėjęs Diego Maradona“, – tikino vokietis.

„Kokia mano nuomonė apie tautietį Toni Kroosą? Neseniai jį mačiau žaidžiantį Europos Supertaurės mače Helsinkyje. Sakyčiau, kad „Real“ futbolininkas – geriausias saugas Vokietijos futbolo istorijoje. Ypač jei pažiūrėtume į jo iškovotus titulus, jis tikrai yra numeris vienas.“

Straipsnio įvertinimas: 2 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos