„Leeds“ netikėtai nukovė „West Ham“, „Liverpool“ neturėjo vargo su „Brentford“ © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį sužaistos dar dvejos 22-ojo Anglijos „Premier“ lygos turo rungtynės.

Netikėtą pergalę išvykoje pasiekė „Leeds United“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 palaužė „West Ham United“ futbolininkus.

Svečiai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę po Jacko Harrisono tikslaus smūgio.

Jarrodas Bowenas 34-ąją minutę rezultatą išlygino, tačiau vos po trijų minučių „Leeds“ į priekį dar kartą išvedė tas pats J. Harrisonas.

„Plaktukai“ antrąjį kėlinį pradėjo galingai ir 52-ąją minutę rezultatas vėl tapo lygus po Pablo Fornalso įvarčio.

Vis tik paskutinis žodis šiame mače priklausė J. Harrisonui, kuris 60-ąją minutę užbaigė „hat-tricką“ ir padovanojo pergalę „Leeds“ ekipai.

Kitose rungtynėse nesunkią pergalę iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose rezultatu 3:0 susitvarkė su „Brentford“.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Fabinho, Alexas Oxlade'as-Chamberlainas ir Takumi Minamino.