"Lazio" sutriuškino "Sassuolo", "Milan" laimėjo Romoje (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar šeši Italijos čempionato mačai.

Trečiąją vietą toliau išlaiko Romos "Lazio", svečiuose rezultatu 3-0 sutriuškinęs "Sassuolo" vienuolikę. Sostinės futbolininkai čia į priekį išsiveržė vos prasidėjus rungtynėms, kuomet tolimu šūviu vartininką nuginklavo Sergejus Milinkovičius-Savičius.

Pirmajam kėliniui įpusėjus į "Sassuolo" vartus po Federico Peluso žaidimo ranka buvo skirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Ciro Immobile, o tas pats Savičius dar vieną įvartį galva pelnė iškart po pertraukos.

Tiesa, veiksmas tuo nesibaigė, nes visai netrukus raudoną kortelę už pražangą prieš Stefaną Radu užsidirbo Domenico Berardi. Negana to, 62-ąją minutę už neleistinus veiksmus iš aikštės taip pat teko pašalinti Adamą Marušičių, tad komandos rungtynes užbaigė žaisdamos 10 prieš 10.

Kitame susitikime Genujoje tokių incidentų nenutiko. Jame vietos "Sampdoria" įsirašė tris taškus prieš "Udinese".

Nors keletos gerų progų neišnaudojo svečių saugas Seko Fofana, sėkmė ekipoms šypsojosi vienodai, nes keliskart pasižymėti nepavyko ir "Sampdoria" snaiperiui Gianluca Caprari.

Šeimininkų įvarčių sąskaitą 35-ąją minutę atidarė gynėjas Matiasas Silvestre, o jų pergalę rungtynių pabaigoje garantavo Duvanas Zapata. Paskutinėmis minutėmis paaiškėjo, jog pastarasis smūgis išties buvo lemiamas, nes paskutinį šturmą surengęs "Udinese" klubas sugebėjo Silvestre priversti įsimušti į savus vartus.

Dvikova baigėsi rezultatu 2-1.

19 val. Lietuvos laiku turėjusi vykti Turino "Juventus" ir Bergamo "Atalanta" akistata dėl gausiai iškritusio sniego buvo atidėta. Naujas laikas, kada bus žaidžiama ši dvikova, kol kas neaiškus.

Paskutiniojoje sekmadienio akistatoje, kuri vyko sostinėje, "Roma" futbolininkai priėmė "Milan" komandą. Nepaisant to, kad užima žemesnę vietą turnyrinėje lentelėje, pastaroji aikštės šeimininkams niekuo nenusileido.

Antrojo kėlinio pradžioje "rossoneri" į priekį išvedė nuostabų įvartį kulnu pelnęs Patrickas Cutrone, o Eusebio Di Francesco auklėtiniams bandant gelbėtis svečių gretose dar pasižymėjo Davide'as Calabria.

Po šios pergalės "Milan" toliau užima septintąją vietą, tačiau atstumas iki penktosios dabar tėra šeši taškai.

[2-0] 83' Duvan Zapata
[2-1] 90' Matias Silvestre (į savus vartus)

"Sassuolo" 0 - 3 "Lazio"
[0-1] 7' Sergej Milinkovič-Savič
[0-2] 31' Ciro Immobile (iš 11 metrų baudinio)
[0-3] 47' Sergej Milinkovič-Savič
54' Domenico Berardi ("Sassuolo") pašalintas iš aikštės
62' Adam Marušič ("Lazio") pašalintas iš aikštės