„Lazio“ sporto direktorius: „Jei sezono nepavyks pratęsti birželį, tai padarysime bet kada vėliau“ © JumpStory

Nors Italijai koronaviruso pandemija smogė itin stipriai, „Serie A“ vadovai ir klubai neatsisako planų užbaigti sustabdytą sezoną.

Italijos klubai jau gali pradėti vykdyti individualias treniruotes, tačiau šalies sporto ministras Vincenzo Spadafora įspėjo, kad futbolo sugrįžimo artimiausiu metu tikėtis nereikėtų.

Romos „Lazio“ sporto direktorius Igli Tare turi kiek kitokią nuomonę ir yra įsitikinęs, kad politikai neturi teisės nuspręsti pirmenybių likimo.

„Girdėjau, kad jau šią savaitę galime gauti tam tikrus nurodymus iš sporto ministerijos, tačiau sezono pratęsimo klausimas nėra jų kompetencijoje. FIFA, UEFA ir Italijos futbolo federacija paaiškino, kad sezoną privalome užbaigti iki šių metų pabaigos.

Jei sezono nepavyks pratęsti birželį, tai padarysime bet kada vėliau. Galime kalbėti net apie rugpjūtį ar rugsėjį. Palanku yra ir tai, kad 2022 metų pasaulio čempionatas vyks neįprastu metu – gruodį.

Manau, kad šio sezono užbaigimas yra labai svarbus“, – bendraudamas su „Sky Sport Italia“ kalbėjo I. Tare.

„Lazio“ sporto direktorius taip pat atskleidė, kad komanda į treniruotę rinksis trečiadienį, o atlikti tyrimai parodys, ar galima kalbėti apie tolimesnius žingsnius.

„Treniruotis pradėsime trečiadienį, o žaidėjų testavimas parodys, ar galima dar labiau švelninti situaciją.

„Lazio“ buvo pirmasis klubas, kuris nutraukė treniruotes prasidėjus pandemijai ir laikėsi visų valdžios nurodymų“, – pridėjo klubo sporto direktorius.

Romos ekipos noras pratęsti sezoną yra visiškai suprantamas, kadangi šiuo metu nuo lyderių „Juventus“ ji atsilieka vos vienu tašku.

Straipsnio įvertinimas: 0 0

    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos