„Lazio“ rungtynių pabaigoje palaužė „Cremonese“ ekipą © REUTERS nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose „Serie A“ čempionato rungtynėse Romos „Lazio“ namuose rezultatu 3:2 palaužė „Cremonese“ futbolininkus.

Pirmuosios du susitikimo įvarčius pelnė šeimininkai. Atitinkamai 4 ir 37 minutėmis pasižymėjo Elseidas Hysajus ir Sergejus Milinkovičius-Savičius.

Tačiau svečiai sugebėjo atrasti savyje jėgų išlyginti rezultatą. 54 minutę pasižymėjo Pablo Galdamesas, o po 4 minučių kamuolį į savus vartus pasiuntė šeimininkų saugas Manuelis Lazzari.

Visgi „Lazio“ sugebėjo pelnyti pergalingą mačo įvartį. 89 minutę kamuolį į vartus pasiuntė ir dublį į savo sąskaitą įsirašė Sergejus Milinkovičius-Savičius.

Po šio susitikimo „Lazio“ rikiuojasi antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Cremonese“ užima devynioliktą vietą.