„Lazio“ per pridėtą laiką išleido pergalę iš savo rankų © Fotografo01 / IPA/SIPA nuotr.

Trečiadienio vakarą vykusiame „Serie A“ čempionato mače Romos „Lazio“ išvykoje rezultatu 1:1 sužaidė su „Sampdoria“ ekipos futbolininkais.

Rungtynių pradžia priklausė svečiams. „Lazio“ futbolininkai neišnaudojo keletos pavojingų momentų, tačiau 21 minutę sugebėjo pralaužti oponentų gynybą. Po Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Ciro Immobile.

Pirmąjai rungtynių pusei einant į pabaigą „Sampdoria“ sugebėjo susikurti progą išlyginti rezultatą, tačiau svečius nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartininkas Ivanas Provedelis.

Antrąjame kėlinyje svečiai toliau kontroliavo žaidimą, tačiau kantriai savųjų šansų laukusi „Sampdoria“ 90+2 minutę sugebėjo pelnyti išlyginamąjį įvartį. Po puikios komandinės atakos pasižymėjo, po keitimo aikštėje pasirodęs, Manolo Gabbiadini.

Po šio susitikimo „Lazio“ užima ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje. Tuo tarpu, „Sampdoria“ rikiuojasi šešioliktoje pozicijoje.

„Empoli“ 1:1 „Verona“

„Udinese“ 1:0 „Fiorentina“