"Lazio" palaužė "Inter" ir pakilo į antrąją vietą "Serie A" pirmenybėse

Sekmadienio vakarą buvo sužaistos centrinės "Serie A" 24-ojo turo rungtynės.

Svarbią pergalę namuose iškovojo Romos "Lazio" ekipa, kuri rezultatu 2:1 palaužė Milano "Inter".

Pirmasis kėlinys sėkmingiau susiklostė svečiams iš Milano, kurie į priekį išsiveržė 44-ąją minutę po to, kai pirmąjį savo įvartį "Inter" gretose pelnė tik šią žiemą į Italiją atvykęs Ashley Youngas.

Antrąjį kėlinį kur kas sėkmingiau pradėjo jau "Lazio" ekipa, kuri po 50-ąją minutę Ciro Immobile realizuoto 11 metrų baudinio išlygino rezultatą.

Lemiamas momentas šiame mače įvyko 69-ąją minutę, kuomet baudos aikštelėje kamuolį gavęs Sergėjus Milinkovičius-Savičius pelnė pergalingą įvartį ir leido Romos ekipai įsirašyti tris itin svarbius taškus.

Ši pergalė "Lazio" leido pakilti į antrąją vietą turnyrinėje lentelėje, o "Inter" nukrito į trečiąją.