„Lazio“ išvykoje pasiekė svarbią pergalę prieš „Atalanta“ ekipą © ZUMAPRESS.com nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiame mače susitiko dvi dėl aukščiausių „Serie A“ čempionato pozicijų kovojančios komandos.

Romos „Lazio“ išvykoje įrodė pranašumą ir rezultatu 2:0 įveikė „Atalanta“ futbolininkus.

Svečiai pirmąjį įvartį pelnė rungtynių pradžioje. 10 minutę pasižymėjo Mattia Zaccagni.

Tolimesnėje rungtynių eigoje ir toliau iniciatyvą turėjo „Lazio“, o 52 minutę jiems pavyko pasiekti antrąjį įvartį. Felipe Andersonas suklaidino varžovą ir iš baudos aikštelės prieigų žemu smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą nuginklavo oponentų vartininką.

Po šio mačo „Lazio“ stovi trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje ir taškais susilygino su laipteliu žemiau esančia „Atalanta“. Abi šias ekipas nuo pirmosios vietos skiria du taškai. Tiesa, čempionato lyderiai „Napoli“ yra sužaidę vienomis rungtynėmis mažiau.