"Lazio" išleidžia Mancinį © Eurofootball.lt
Romos "%c00019" treneris Robertas Mancinis gali netrukus oficialiai perimti laisvą "%c00037" vyriausiojo trenerio vietą.

Kai iš "Inter" trenerio pareigų atsistatydino Albertas Zaccheronis, klubas nusprendė į šią vietą kviesti Mancinį. Tačiau "Lazio" klubas, su kuriuo jis turi sutartį iki 2006-ųjų, nesiruošė taip lengvai paleisti savo trenerio. Vis dėlto vakar derybose atrodo įvyko persilaužimas.

"Mes susėdome prie stalo ir leidome jiems derėtis dėl mūsų trenerio. Svarbiausias dalykas šiame susitikime yra tai, kad atmosfera tarp abiejų klubų vėl susitvarkė." - sakė finansinių problemų kamuojamo "Lazio" prezidentas Ugas Longas.

Manoma, kad klubai derasi dėl stambaus sandėrio - "Inter" pasiruošęs pasiūlyti didelę sumą pinigų už Mancinį, Italijos rinktinės gynėją Oddo (%p00129) bei krašto saugą Cesarą (%p00120). "Lazio" taip pat galėtų išsinomuoti "Inter" jaunimo komandos žaidėjus Rebecchi, Beati ir Potenza.

Romos klubui taip pat tektų ieškotis naujo stratego, ir favoritas užimti šią vietą atrodo yra Angelas Greguccis, kuris šiemet su "Venezia" išvengė iškritimo į "Serie-B". Tarp kitų kandidatų galėtų būti Lucianas Spallettis iš "%c00063", Francescas Guidolinas iš "Palermo", "%c00081" treniravęs Giancarlo Camolese ar buvęs Italijos rinktinės treneris Dino Zoffas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...