"Lazio" išgelbėtas © Eurofootball.lt
Romos "%c00019" kitą sezoną dalyvaus "Serie-A" pirmenybėse, nes Italijos sostinės verslininkas Claudio Lotito sumokėjo registracijai reikiamus 9 milijonus eurų.

Prieš maždaug pusantrų metų "Lazio" atsidūrė prastoje finansinėje padėtyje, nes klubą valdanti maisto grupė "Cirio" buvo paskelbta bankrutuojančia. Klubas kurį laiką laikėsi parduodamas garsiausius žaidėjus, tačiau tai buvo tik laikinas sprendimas, nes reikėjo grąžinti skolas.

Kurį laiką pagrindiniu "Lazio" akcininku buvo bankų grupė "Capitalia", bet ji nesiruošė imtis ryžtingesnių veiksmų. Pastaruoju metu vyko derybos dėl akcijų pirkimo, nes klubą išgelbėti buvo pasiruošęs Piero Tulli bei jau minėtas Lotito. Po ilgai užsitesusių intrigų ir dramatiškų posūkių šiandien Lotito už 21 milijoną eurų įsigijo 30% klubo akcijų bei prezidento poste pakeitė Ugo Longo.

"Tai yra prasilaužimas, kurio mes ilgai laukėme. "Lazio" užsiregistravo naujam sezonui, nes dėka Lotito sumokėjo 9 milijonus." - sakė Longo - "Jis yra rimtas verslininkas, žinantis ko nori ir žinantis kaip tai gauti. Jo dėka "Lazio" turės puikią ateitį. Dabar dar yra daug darbo, bet tai pirmas, stiprus žingsnis į priekį."

104 metų istoriją turintis klubas pradėjo naują erą, ir dabar turės daug ką pradėti iš naujo. Pirmiausia reikės rasti kuo pakeisti į "Inter" išvykusį Roberto Mancini - pagrindinis kandidatas yra legendinis Dino Zoffas.

Taip pat reikės formuoti naują komandą, kurioje dabar yra 23 žaidėjai, tačiau 8 iš jų praėjusį sezoną žaidė jaunimo komandoje. Pirmasis sugrįžti sutiko kurį laiką laisvuoju agentu buvęs vartininkas %p00114.

Trys pagrindiniai žaidėjai gali būti parduoti į kitus klubus: gynėjas %p00129 gali pereiti į "%c00038", saugas Cesaras (%p00120) į "%c00037", o kitas saugas %p00133 gali papildyti "Atalanta" gretas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...