"Las Palmas" namuose pranoko "Athletic" vienuolikę (VIDEO)

Pirmadienį vakare Ispanijos "La Liga" pirmenybėse baigėsi 13-asis turas.

Paskutinės turo rungtynės įvyko Gran Kanarijoje, kur vietos žiūrovų palaikoma "Las Palmas" susigrūmė su Bilbao "Athletic". Šeimininkai rezultatu 3-1 pranoko svečius iš Baskijos.

40-ąją minutę pirmieji įvartį pasiekė "Las Palmas" futbolininkai - pasižymėjo Kevinas-Prince'as Boatengas. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai padidino pranašumą.

78-ąją minutę Raulis Garcia nuo 11 metrų žymos grąžino intrigą šioje dvikovoje, tačiau galutinį tašką 90-ąją minutę padėjo šeimininkų saugas Jonathanas Viera.

Pergalę iškovojusi "Las Palmas" ekipa pakilo į 10-ąją vietą. Tuo tarpu "Ahletic" su 20 taškų lieka aštuntoje pozicijoje.

"Las Palmas" 3 - 1 "Athletic Bilbao"
40' [1 - 0] K. Boateng
50' [2 - 0] C. F. Momo
78'[ 2 - 1] R. Garcia (11 m. baudinys)
90' [3 - 1] J. Viera
74' A. Aduriz ("Athletic") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9932139" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>