Šį savaitgalį žaidžiamos Ispanijos čempionato ("La Liga") priešpaskutinio, 37-o, turo rungtynės. Kadangi čempionai paaiškėjo jau praėjusiame ture, o komandos, kitamet žaisiančios Čempionų lygoje, buvo beveik aiškios jau sezono viduryje, dabar pagrindinė kova vyksta dėl išlikimo lygoje ir dėl vietų kitų metų UEFA taurėje.

Vakar buvo sužaistos atkeltos rungtynės tarp "Villareal" ir "Valencia" ekipų. Pergalę rezultatu 2-1 iškovojo dėl vietos UEFA taurėje kovojantys šeimininkai. Verta paminėti, kad "Valencia" gretose registruoti nebuvo Robertas Ayala bei Rubenas Baraja, o Vicente, Aimaras ir Mista rungtynes pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolelio.

"%c00086" 2 - 1 "%c00004"
13' [1 - 0] Sonny Anderson
26' [2 - 0] Juan Roman Riquelme
36' [2 - 1] Mauricio Pellegrino

Pateikiame likusių turo rungtynių apžvalgas.

Šeštadienis

"%c00089" - "%c00020"
Pradžia: 21:00 Lietuvos laiku

Šis Galijos regiono derbis šį savaitgalį turės ypatingos reikšmės, kadangi svečiai kovoja dėl išlikimo aukščiausiame divizione. Praėjusią savaitę namie 1-0 nugalėję "Barceloną", "Celta" bandys svečiuose nugalėti ir "Deportivo", kurie praėjusiame ture svečiuose 2-0 nusileido kitai lentelės dugne esančiai ekipai - "Espanyol" vienuolikei. Į "Deportivo" startinę sudėtį turėtų grįžti Mauro Silva ir Diegas Tristanas, tačiau aikštėje nematysime pirštą susilaužiusio Enriques Romero bei traumą patyrusio Djalminhos.

"%c00097" - "%c00077"
Pradžia: 21:00 Lietuvos laiku

Šios rungtynės bus vienos iš tų, kada pergalė žutbūt reikalinga tik vienai ekipai. Šį kartą ji būtina 19-oje vietoje esantiems "Valladolid" futbolininkams, kurie, nėra laimėję nuo kovo vidurio, o praėjusiame ture pateko į raudonąją zoną, kurioje sezoną baigusios ekipos iškrenta į žemesnį divizioną. Pergalė šiose rungtynėse jiems yra būtina ir dėl to, kad paskutiniose čempionato rungtynėse kitą savaitgalį jie susitiks su dėl vietos UEFA taurėje kovojančia "Villareal" vienuolike.

"Valladolid" treneris galės rinktis tik iš penkiolikos žaidėjų, kadangi net 9-i žaidėjai negalės pasirodyti šiandienos rungtynėse. Pablo Pazas, Ariza Makulula, Jesus Sanchez, Draganas Ciricius, Abelis Salegui yra traumuoti, o Pablas Richettis, Juanas Pena, Jose Chema bei Davidas Souza - suspenduoti.

"Betis" šis sezonas taip pat labai nesėkmingas - klubas neiškovojo vietos UEFA taurėje ir tai treneriui Victorui Fernandezui kainavo darbą.

"%c00017" - "%c00108"
Pradžia: 23:00 Lietuvos laiku

Gedulo nuotaikos vyrauja "Atletico" gretose po to, kai vakar vienoje Madrido ligoninių mirė vienas iš savininkų ir klubo simbolių Jesus Gilis. "Atletico" šiame sezone demonstruoja labai galingą žaidimą namuose, savo arenoje pralaimėję tik du kartus. Madridiečių gretose greičiausiai nematysime suspenduotų Alvaro Novo ir Arielio Ibagazos, o Ispanijos karaliaus taurės savininkų gretose galime nepamatyti Cesaro Lainezo ir Raulio Valbuenos. Taip pat neaišku ar svečių gretose pasirodys "Atletico" priklausantis, tačiau Saragosos komandai išnuomotas Jose Maria Movilla, kadangi "Atletico" šiam žaidėjui žaisti leistų tik tada, jei "Zaragoza" sumokėtų 150 tūkstančių eurų.

Sekmadienis

"%c00095" - "%c00107"
Pradžia: 18:30 Lietuvos laiku

Dar vienos rungtynės, reikšmę turinčios tik vienai ekipai - "Sevilla", kuri dar turi šansų pakovoti dėl vietos kitų metų UEFA taurėje. Prieš kelias dienas sutartį su Sevilijos ekipa pratęsęs treneris Caparros tiki savo ekipos pergale šiose rungtynėse. Tačiau šiose rungtynėse jis negalės pasitelkti suspenduotų Danielio Alveso ir Davido Castedo bei traumuotų Antonito, Antonio Lopezo, Gallardo, Carlito ir Aitoro Ocio.

"%c00021" - "%c00102"
Pradžia: 18:30 Lietuvos laiku

Šios rungtynės didesnę reikšmę turės tik "Espanyol" vienuolikei, kadangi jie dabar užima 17-ą vietą, tačiau nuo aštuonioliktos, kurią užėmusi ekipa privalo palikti lygą, ją skiria tik vienas taškas. Bet kokiu atveju, "Mallorca", praėjusį savaitgalį sensacingai 3-2 nugalėję Madrido "Real", šiame ture stengsis įrodyti, kad tai nebuvo atsitiktinumas.

"%c00018" - "%c00039"
Pradžia: 18:30 Lietuvos laiku

"Athletic", turinčiam neblogas pozicijas kovoje dėl vietos kitų metų UEFA taurėje, dabar kiekvienas taškas yra aukso vertės. Tuo tarpu "Osasuna", praėjusiame ture 1-0 nusileidęs "Zaragozai", prarado visas viltis kitamet žaisti UEFA taurėje.

"%c00091" - "%c00106"
Pradžia: 18:30 Lietuvos laiku

"Malaga" dar turi teorinių vilčių pakovoti dėl vietos kitų metų UEFA taurėje, o "Sociedad" vis dar negali būti tikri dėl išlikimo lygoje.

"%c00006" - "%c00005"
Pradžia: 20:30 Lietuvos laiku

"Barcelona" vis dar tikisi aplenkti savo aršiausius varžovus - "Real" futbolininkus - ir finišuoti antroje vietoje. Dabar juos, nuo karališkojo klubo skiria tik vienas taškas. Tai bus paskutinės ekipos senbuvio Luiso Enriques rungtynės "Nou Camp" stadione, ir klubo prezidentas pareiškė, kad žaidėjas bus oficialiai pagerbtas.

Vakar "Barcos" treniruotėje dalyvavo beveik visi žaidėjai, išskyrus Ricardą Quaresmą. Taip pat neaišku, ar rungtynėse žaisti galės Edgaras Davidsas. "Barcos" fanus nudžiugino Puyolis, pareiškęs, kad žais rungtynėse. Tuo tarpu "Racing" kamuoja didesnės netektys - klubas negalės pasikliauti net trim puolėjais: suspenduotais Yossi Benayounu ir Rodolfu Bodipu bei traumuotu Mario Regueiro.

"%c00087" - "%c00003"
Pradžia: 22:30 Lietuvos laiku

Absoliutus lygos autsaideris priims vieną galingiausių Ispanijos klubų Madrido "Real". Net didžiausi "Murcia" fanai turbūt tikisi nepralaimėti "Los Galacticos" vadinamam karališkajam klubui.

Atmosferą klube labai įkaitino klubo treneris Carlosas Queirozas, viešai iškritikavęs "Real" prezidento Florentino Perezo "Zidanų ir Pavonų" politiką.

Portugalas teigė: "Man liūdna, tačiau tam yra priežastis. Žvaigždės klube užgožia kitus žaidėjus. Visą sezoną turiu kovoti su žaidėjų skirstymu į "Zidanus", "Pavonus" ir vidutiniokus. Pirmą kartą savo gyvenime aš mačiau tokią aršią konkurenciją tarp skirtingų kategorijų žaidėjų. Ir tai tikrai nėra normalu".

Rungtynėse žaisti negalės Robertas Carlosas ir Ronaldo, kadangi abu brazilai yra suspenduoti. Aikštėje taip pat greičiausiai nepamatysime ir Estebano Cambiasso bei Raulio Bravo, kadangi jie vis dar neišsigydė traumų.

Tuo tarpu, jei "Murcia" sugebėtų nugalėti šiose rungtynėse, tai būtų 200-oji ekipos trenerio Johno Toshacko pergalė La Ligoje. Iki šiol jis vadovavo 489 rungtynes, iš kurių 199-ias laimėjo.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos