"La Liga": "Real" šventė ketvirtąją pergalę paeiliui, "Valencia" triumfavo miesto derbyje

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį įvyko trejos 16-ojo turo rungtynės.

Madrido "Real" savo žiūrovų akivaizdoje priėmė Barselonos "Espanyol" futbolininkus. Traumų išretinti "baltieji" nespindėjo puolime, tačiau vis tiek įsirašė svarbią pergalę.

37-ąją minutę Raphaelis Varane po Karimo Benzema perdavimo atrakino "Espanyol" gynybos spyną, o 79-ąją minutę pergalę jau užtvirtino pats K. Benzema.

83-ąją minutę "Real" rungtynes turėjo užbaigti dešimtyje, kai antrą geltoną kortelę prieš save išvydo Ferlandas Mendy. Tai tas problema Madrido ekipai, nes kitame ture prieš "Valencia" teks žaisti be tikro kairiojo krašto gynėjo – Marcelo gydosi traumą.

Pergalę iškovojęs "Real" vėl pakilo į turnyrinės lentelės viršūnę. Rezultatyviu perdavimu ir įvarčiu pasižymėjęs K. Benzema išlieka rezultatyviausiu lygos žaidėju.

Kitose rungtynėse "Valencia" po permainingos kovos rezultatu 4:2 palaužė kitą miesto komandą "Levantę", o "Granada" nubaudė "Alaves" futbolininkus.

"Real Madrid" 2 - 0 "Espanyol"
37' [1 - 0] R. Varane
79' [2 - 0] K. Benzema
83' F. Mendy ("Real") pašalintas iš aikštės

"Granada" 3 - 0 "Alaves"
48' [1 - 0] C. Fernandez
58' [2 - 0] R. Soldado (11 m. baudinys)
77' [3 - 0] Y. Herrera
67' M. Wakaso ("Alaves") pašalintas iš aikštės
90+1' V. Laguardia ("Alaves") pašalintas iš aikštės

"Levante" 2 - 4 "Valencia"
11' [1 - 0] M. Roger
20' [2 - 0] M. Roger (11 m. baudinys)
45+3' [2 - 1] M. Roger (į savus vartus)
57' [2 - 2] K. Gameiro
59' [2 - 3] K. Gameiro
88' [2 - 4] F. Torres
74' E. Falcon ("Levante") pašalintas iš aikštės