„La Liga“: „A. Griezmannas padovanojo pergalę „Barcai“, „Atletico“ toliau tolsta nuo persekiotojų © „Reuters“ nuotr.

Sekmadienį sužaistos ketverios Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 21-ojo turo rungtynės.

Sunkią pergalę namuose pasiekė „Barcelona“, kuri rezultatu 2:1 palaužė Bilbao „Athletic“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė 20-ąją minutę po puikaus Lionelio Messi baudos smūgio. Tai buvo vienintelis įvartis pirmoje mačo dalyje.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatas tapo lygus – 49-ąją minutę kamuolį į savo vartus nukreipė katalonų gynėjas Jordi Alba.

Vis tik „Barca“ išplėšė pergalę, kai 75-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Antoine'as Griezmannas.

Kitose rungtynėse dar vieną pergalę iškovojo pirmenybių lyderiai Madrido „Atletico“ futbolininkai, kurie išvykoje 4:2 palaužė „Cadiz“ ekipą.

Madrido ekipa pirmavo po 28-ąją minutę Luiso Suarezo pelnyto įvarčio, tačiau 35-ąją rezultatą išlygino Alvaro Negredo.

„Atletico“ pranašumą susigrąžino prieš pat pertrauką – 44-ąją minutę pasižymėjo Saulis.

L. Suarezas 50-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį bei padvigubino svečių pranašumą, tačiau „Cadiz“ lengvai pasiduoti nesiruošė – 71-ąją minutę antrąjį savo įvartį pelnė A. Negredo.

Vis tik 88-ąją minutę svečių pergalę įtvirtino Koke.

„Atletico“ po šios pergalės „Barcą“ ir Madrido „Real“ lenkia net 10 taškų bei dar turi rungtynes atsargoje.

„Getafe“ 0:0 „Alaves“

„Granada“ 0:0 „Celta Vigo“