La Liga 32-as turas. Šeštadienio rungtynės © Eurofootball.lt
Šiandien buvo sužaisti trys iš septynių Ispanijos čempionato ("La Liga") 32-o turo susitikimų. Pateikiame trumpas šių mačų apžvalgas.

%c00077 1 - 3 %c00006
2' [0 - 1] %p00209
31' [0 - 2] %p00210
66' [1 - 2] %p00696
85' [1 - 3] %p00229
"Barcelona" po šios pergalės susigrąžino viltis šiemet dar pakovoti dėl Ispanijos čempionų titulo - po 31-ų rungtynių jie nuo pirmaujančio "Real" atsilieka 8-iais taškais, o priešakyje dar ir šių dviejų klubų dvikova.

Visas rungtynes dominavo "Barcelona", kurių gretose dėl įvarių priežasčių negalėjo žaisti net keturi žaidėjai. Katoloniečių treneris olandas Frankas Rijkaardas atliko įdomų taktinį sprendimą - gynyboje leido žaisti saugams Philipui Cocu ir Gerardui. Tačiau tai atrodo pasiteisino - jau antrą rungtynių minutę svečius į priekį išvedė Javieras Saviola. Vėliau rezultatą padvigubino rezultatyviausias ekipos žaidėjas brazilas Ronaldinho, kuriam tai buvo 13-as įvartis šių metų Ispanijos čempionate, tačiau 54-ą minutę, gavęs antrą geltoną kortelę, jis buvo priverstas palikti aikštę. Nepraėjus nei dešimt minučių po kampinio Oscaras galva pasiuntė kamuolį į tinklą ir atgaivino savo ekipos viltis, tačiau "Barcelona" futbolininkai, nors ir dešimtyje, neatrodė sutrikę ir tai įrodė rungtynių pabaigoje, kai po keitimo pasirodęs jaunasis Iniesta kaire koja iš maždaug 11-os metrų atstumo nuginklavo "Valladolid" vartininką ir užtvirtino Katalonijos klubo pergalę. 19-mečiui ispanui tai buvo pirmasis įvartis šių metų Ispanijos čempionate.

%c00106 3 - 1 %c00017
32' [1 - 0] %p01498
44' [1 - 1] %p01137
45' [2 - 1] %p01463
50' [3 - 1] %p01463
Šioje dvikovoje užfiksuota nedidelė sensacija - prieš šį turą 8-oje vietoje buvusi "Malaga" nugalėjo 5-ąją užimantį sostinės "Atletico" klubą. Po šios pergalės "Malaga" iki rytojaus rungtynių užima 6-ąją vietą, kuri garantuoja vietą kitų metų UEFA taurėje. Namuose žaidusi "Malaga" ekipa ir toliau pratęsė sėkmingą namų rungtynių seriją - per paskutinius penkis mačus keturis kartus nugalėjo ir vieną kartą tenkinosi lygiosiomis. Verta paminėti, jog iki šių rungtynių pabaigos likus daugiau nei dešimčiai minučių antrą geltoną kortelę gavo ir aikštę paliko jaunoji "Atletico" žvaigždė Fernandas Torresas, esantis kelių Europos superklubų akiratyje.

%c00020 0 - 0 %c00107
Visą pirmąjį kėlinį rungtynių teisėjas nevaldė žaidimo - aikštėje vyko ne vienas apsistumdymas ar apsižodžiavimas, tačiau nebuvo parodyta nei viena kortelė. 76-ą minutę baudos aikštelėje pargriautas buvo "Sevilla" žaidėjas Gallardo, tačiau teisėjas ne tik neskyrė 11 metrų baudinio, bet ir parodė pargriautajam geltoną kortelę. Maždaug už penkių minučių "Sevilla" turėjo puikią progą pasižymėti, tačiau kamuolys skriejo greta tuščių vartų. Jau sekančią minutę teisėjas savaip atsilygino svečių ekipai - baudos aikštelėje pargriautas buvo vienas iš "Celta" žaidėjų, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo. Visas rungtynes žaidusios taktinį futbolą, iki rungtynių pabaigos likus maždaug dešimčiai minučių pradėjo žaisti atvirą futbolą. Abi ekipos turėjo nemažai progų pasižymėti. 87-ą minutę po traumos sugrįžęs Savo Miloševičius galėjo išvesti savo ekipą į priekį, tačiau iš maždaug 10-ies metrų galva smūgiuotą kamuolį puikiai sureagavęs sugavo "Sevilla" vartininkas. Šios lygiosios yra labai nepalankios namie žaidusiems "Celta" futbolininkams, kurie likus 6-iems turams iki čempionato pabaigos užima 18-ą vietą, ir nuo 17-oje esančių "Mallorca" futbolininkų atsilieka trim taškais.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...