L. van Gaalas skaičiuoja paskutines dienas - "Man Utd" patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės (VIDEO)

Antrąją Šv. Kalėdų dieną Anglijos "Premier" lygoje vyksta 18-asis turas.

Pirmoji dvikova įvyko "The Britannia" stadione, kur susigrūmė savo žiūrovų palaikoma "Stoke City" prieš "Manchester United". Louiso van Gaalo kariaunai nepasisekė eilinę kartą ir buvo patirtas pralaimėjimas rezultatu 2-0.

Šeimininkai nuo pat susitikimo pradžios pradėjo kibti į atlapus "raudoniesiems velniams", kurie buvo nubausti jau 19-ąją minutę. Perdavimo iš Gleno Johnsono sulaukęs Bojanas Krkičius tiksliu smūgiu į vartų stačiakampį išvedė "puodžius" į priekį.

Užsivedę "Stoke City" futbolininkai neketino atsitraukti į gynybą ir laukti mačo pabaigos. 26-ąją minutę iš maždaug 20 metrų fantastišku smūgiu Davidą De Gea nuginklavo ir jokių vilčių nepaliko Marko Arnautovičius.

Vėliau "Man Utd" dominavo su kamuoliu, tačiau kaip kone ne kiekviename šio sezono susitikime taip ir nesukūrė rimtos progos įvarčiui pelnyti.

Tai - trečiasis Mančesterio ekipos pralaimėjimas iš eilės. L. van Gaalo treniruojama ekipa užima šeštąją poziciją ir per pastarąsias penkerias rungtynes neiškovoja pergalės.

"Stoke City" 2 - 0 "Man Utd"
19' [1 - 0] B. Krkič
26' [2 - 0] M. Arnautovič