L. Suarezas paskutinę minutę išplėšė pergalę prieš "Arsenal"

Sekmadienį tarp garsiausių Europos klubų buvo sužaistos dar kelios draugiškos rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" priėmė Londono "Arsenal" komandą. Ilgą laiką pirmavę "kanonieriai" galiausiai pripažino katalonų pranašumą.

36-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas išvedė svečius į priekį. "Arsenal" pranašumą išlaikė iki 69-os minutės, kol apmaudžiai į savus vartus įsispyrė Ainsley Maitlandas-Nilesas.

Lyg to būtų negana, 90-ąją minutę po Sergi Roberto perdavimo pergalingą įvartį pasiekė Luisas Suarezas.

Kitose draugiškose rungtynėse Milano "Inter" po 11 metrų baudinių serijos pranoko Londono "Tottenham".

Pagrindinio laiko metu "Spurs" gretose pasižymėjo Lucas Moura, o italams įvartį pelnė Stefano Sensi. Baudinių serijoje "Inter" triumfavo 4-3.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
  • Pop (IP: f0589c26c)

Nieko naujo.Isleidzia mustafi iskart golas ????

• 4
  • ChelseaFan77

Arsenal ginyba tai😀DD suprantu cia draugiskos ir t.t tiesiog atrodo kad ziauriai deja ant ginybos Arsenalas,nekalbu apie zaidima net vien pavardes kokios😀D o zaidimas isvis tragiskas ginyboj..bet visumoj neblogai juda,nes puolimas viska atperka

• 3
  • bob (IP: d0150a307)

mustafi mldc, toks ispudis, kad specialiai sabotazina arsenalui rezultata, tik spejo iseit i aikste - golas. Stovejo uz suarez, bet nedaeina, ka toliau daryt

• 1
  • Marčius33

Kas žiūrėjot, kaip Ceballos, gerai žaidžia?

• Luk0dz

Noriu tik priminti 7- metus iš eilės Barsa ima Gampero taurė. Aišku gaila,kad Arsenalas pralaimėjo . Puolimas geras ,bet gynyba ju nekokia..