L. Suarezas paskutinę minutę išplėšė pergalę prieš "Arsenal"

Sekmadienį tarp garsiausių Europos klubų buvo sužaistos dar kelios draugiškos rungtynės.

"Camp Nou" stadione "Barcelona" priėmė Londono "Arsenal" komandą. Ilgą laiką pirmavę "kanonieriai" galiausiai pripažino katalonų pranašumą.

36-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas išvedė svečius į priekį. "Arsenal" pranašumą išlaikė iki 69-os minutės, kol apmaudžiai į savus vartus įsispyrė Ainsley Maitlandas-Nilesas.

Lyg to būtų negana, 90-ąją minutę po Sergi Roberto perdavimo pergalingą įvartį pasiekė Luisas Suarezas.

Kitose draugiškose rungtynėse Milano "Inter" po 11 metrų baudinių serijos pranoko Londono "Tottenham".

Pagrindinio laiko metu "Spurs" gretose pasižymėjo Lucas Moura, o italams įvartį pelnė Stefano Sensi. Baudinių serijoje "Inter" triumfavo 4-3.