L. Moura "hat-trickas" nulėmė lengvą "Spurs" pergalę, "Fulham" patiesė "Everton"

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos penkerios 34-ojo turo rungtynės.

Harry Kane'ą ir Dele Alli praradęs Londono "Tottenham" namuose priėmė "Huddersfield". Mauricio Pochettino auklėtiniai pasipriešinimo iš lygos autsaiderių nesulaukė – triuškinanti pergalė rezultatu 4:0.

Tiek pirmajame, tiek ir antrajame kėlinyje krito du įvarčiai. 24-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Victoras Wanyama, o tada savo darbo ėmėsi Lucas Moura.

27-ąją minutę brazilas padidino pranašumą, o rungtynių pabaigoje sugebėjo pasižymėti dar du kartus bei susitikimą užbaigti su "hat-tricku".

"Tottenham" po pergalės vėl kyla į trečiąją poziciją. "Huddersfield" ekipai tai buvo šeštas pralaimėjimas iš eilės.

Kitose rungtynėse netikėtą nesėkmę prieš Londono "Fulham" patyrė Liverpulio "Everton" ekipa. Vilčių jau išlikti lygoje nebeturinti sostinės ekipa varžovus įveikė rezultatu 2:0.

Likę mačai baigėsi "Bournemouth", "Burnley" ir "Southampton" pergalėmis.

"Tottenham" 4 - 0 "Huddersfield"
24' [1 -0 ] V. Wanyama
27' [2 - 0] L. Moura
87' [3 - 0] L. Moura
90+3' [4 - 0] L. Moura

"Fulham" 2 - 0 "Everton"
46' [1 - 0] T. Calmey
69' [2 - 0] R. Babel

"Brighton" 0 - 5 "Bournemouth"
33' [0 - 1] D. Gosling
55' [0 - 2] R. Fraser
74' [0 - 3] D. Books
81' [0 - 4] C. Wilson
90+2' [0 - 5] J. Stanislas
68' A. Knockaert ("Brighton") pašalintas iš aikštės

"Burnley" 2 - 0 "Cardiff"
31' [1 - 0] C. Wood
90' [2 - 0] C. Wood

"Southampton" 3 - 1 "Wolves"
2' [1 - 0] N. Redmond
28' [1 - 1] W. Boly
30' [2 - 1] N. Redmond
71' [3 - 1] S. Long