L. Messi persigalvojo: puolėjas grįžta į rinktinę

Argentinos rinktinės gerbėjai sulaukė puikios naujienos – Lionelis Messi šiandien patvirtino, jog sugrįžta į savo šalies nacionalinę rinktinę.

„Barcelona“ žvaigždė apie savo pasitraukimą pranešė po pralaimėto „Copa America“ finalo prieš Čilės rinktinę. Visgi, po pokalbio su naujuoju treneriu Edgardo Bauza, jis nusprendė pakeisti savo sprendimą ir sugrįžti į rinktinę.

„Aš matau daug Argentinos futbolo problemų ir nenoriu sukurti dar vienos. Aš nenoriu pakenkti, priešingai, aš visada stengiuosi padėti visur, kur tik galiu. Mes turime sutvarkyti daug dalykų Argentinos futbole, tačiau aš geriau tai darysiu būdamas to viduje, nei kritikuodamas tai iš išorės“, - teigiama puolėjo pranešime.

Messi savo pareiškime taip pat teigė, jog meilė savo šaliai buvo pagrindinė priežastis, kuri sugrąžino jį į rinktinę bei patvirtino, jog dalyvaus atrankoje į Pasaulio čempionatą.

„Mano galvoje nuo finalo dienos sukosi daugybė minčių ir aš rimtai galvojau apie pasitraukimą, tačiau mano meilė šiai šaliai ir šiems marškinėliams buvo per didelė. Aš dėkoju žmonėms, kurie nori, jog aš žaisčiau už Argentiną. Tikiuosi, kad netrukus jiems atnešime džiaugsmo.“